Якою була Керсті Еллі, актриса, яку любив Джон Траволта

119

5 грудня 2022 року пішла у світ іншої Керсті Еллі, актриса, яка запам’яталася багатьом по чудовій сімейній комедії «Вже хто б говорив». В останні два десятиліття життя Еллі було дуже незавидною. У артистки були проблеми і з кар’єрою, і зі здоров’ям, і на особистому фронті. Численні друзі Керсті, втім, говорили, що голлівудська знаменитість ніколи не прогиналася перед обставинами. На жаль, зрештою виснажений організм 71-річної зірки спасував перед онкологією.

Керсті Еллі, актриса, яку любив Джон Траволта

Дорога до слави

Стрічка, в якій Еллі знялася пліч-о-пліч з Траволтою, не тільки зробила актрису популярною. Завдяки спільним зйомкам у комедії «Вже хто б говорив» Еллі та Джон стали близькими друзями. Зрозуміло, відносини артистів були настільки ж довірливими, як і персонажів. Проте Керсті та Траволта підтримували зв’язок усі ці роки.

Після зйомок із Джоном кар’єра жінки пішла вгору. Дві “Еммі”, отримані за ролі в серіалі “Весела компанія” та телефільмі “Мати Девіда” зробили Керсті комічною актрисою першої величини. Потім був ситком «Салон Вероніки», який обіцяв лише зміцнити становище Еллі у Голлівуді. Але після закриття серіалу у артистки почалися проблеми.

Життя, повне трагедій

У житті Керсті Еллі почалася суцільна чорна смуга. Складнощі в особистому житті породжували проблеми зі здоров’ям. Ну а ті у свою чергу боляче били кар’єрою. Проблемний шлюб закінчився розлученням. У другому заміжжі Керсті чекала невдала вагітність. Після викидня знову вагітніти Еллі не могла, тому всиновила двох дітей.

Трагедії в особистому житті призвели до виникнення в актриси залежності від заборонених речовин. До пляшки Еллі не прикладалася, але нажила звичку заїдати горе солодощами. Тут же виникли й проблеми із зайвою вагою. Доходило до того, що при зростанні 178 сантиметрів Керсті важила під 140 кілограмів!

Читайте також:  Чому фанати присоромили Вікторію Бекхем після реклами косметики

Повернення на сцену

Цілих десять років Керсті Еллі намагалася налагодити своє життя. І це в актриси вдалося! Від залежності зірка позбулася, вага успішно зігнала. Кар’єру перезапустила вкрай успішним виступом на телешоу «Танці із зірками». Пізніше створила свій ситком. Життя потихеньку увійшло до колії.

Ще на початку 2022 року Керсті Еллі будувала безліч планів на майбутнє. На жаль, їх здійснити актрисі не дали вік та ослаблений безліччю випробувань організм. У зірки Голівуду діагностували онкологію. Лікарі робили все можливе, але імунна система Керсті не витримала напруження.

Відчутне прощання

В останній шлях Еллі проводили родичі та колеги. У покійній у Голлівуді було багато відданих друзів. Траволта попрощався з актрисою так: «Вона була по-справжньому особливою. Я люблю тебе, Керсті. Знаю, ми точно побачимось сніва». А Джеймі Лі Кертіс висловилася так: «У нас з Керсті вистачало розбіжностей, але поваги та дружби було більше. На екрані вона була зіркою. А в житті — чудовою людиною та чудовою матір’ю. Нам її не вистачатиме!»

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я