Як пов’язані гарний кровообіг та «чоловіче здоров’я»?

16
чоловік

Життєдіяльність організму продовжується, поки у ньому не припинився кровообіг. Так називають постійний процес циркуляції крові в тілі, який залишається можливим, поки працює серце. Воно є своєрідним «насосом», який діє за рахунок скорочень, виштовхуючи кров, щоб вона рухалась судинами. Саме завдяки її циркуляції тканини тіла насичуються киснем, різноманітними поживними речовинами та гормонами, а також відбувається доставка продуктів обміну речовин до органів.

Нервова система та гормони в організмі виконують роль «регулювальників» кровообігу. Якщо вони в порядку, то й кров буде правильно «бігати» по судинах, в іншому випадку процес буде ускладнюватись. Це призводитиме до проблем з різними органами, частинами тіла або й з усім організмом одразу, і тоді вже потрібні будуть консультації лікарів і аптека, щоб придбати там необхідні ліки.

Для чоловічого організму правильний кровообіг важливий ще й тому, що він безпосередньо впливає на інтимне життя. У стані збудження статевий орган має отримати приплив крові аби прийти до «бойової готовності», а якщо циркуляція крові порушена, то цього може й не відбутись.

Які ознаки вказують на проблеми з кровообігом?

Багато чоловіків не здогадуються, що у них порушена циркуляція крові і марно шукають причини послаблення «чоловічого здоров’я». Дехто навіть починає приймати ліки для потенції, які дають ситуативний ефект, але не вирішують проблему, оскільки у ній треба розбиратись разом з лікарем.

Якщо в організмі щось відбувається не так, він завжди про це сигналізує. На порушення кровообігу можуть вказувати такі симптоми:

 • відчуття поколювання у кінцівках або їх оніміння;
 • руки й ноги стають холодними, а колір їх шкіри змінюється;
 • постійна втома;
 • навколо очей з’являються темні кола;
 • неможливість відчути задоволення від статевого акту;
 • порушення пам’яті та складнощі з концентрацією уваги.
Читайте також:  Чому Білл Гейтс у 64 роки щасливіший, ніж у 25, і як цього досягти

Усе це відбувається через те, що кров не доходить у достатній кількості до органів та систем організму.

Причини порушення циркуляції крові

Серед факторів, які можуть спричиняти порушення кровообігу варто назвати всі ті ж, які погіршують і загальний фізичний стан людини: паління, алкоголь, малорухливий спосіб життя, зайва вага. Окрім того, має значення вік, оскільки проблеми із циркуляцією крові частіше починаються після 45 років.

Також причинами можуть бути різноманітні захворювання, такі як варикозне розширення вен, гіпертонія, атеросклероз. Якщо рівень холестерину підвищений, це теж заважає нормальному кровообігу.

Як покращити циркуляцію крові і повернути «чоловічу силу»?

Для покращення кровообігу чоловікам важливо:

 • давати тілу помірні фізичні навантаження;
 • дотримуватись правил здорового харчування;
 • позбавитись від шкідливих звичок;
 • уникати стресів;
 • відпочивати;
 • пити воду.

Крім того, варто звернутись до лікаря, щоб точніше визначити, що відбувається з організмом, дізнатись, чи потрібно приймати препарати для розрідження крові або інші ліки, які допоможуть нормалізувати кровообіг.

Уважно ставтесь до свого тіла, ведіть здоровий спосіб життя, вчасно звертайтесь до лікарів, і тоді «чоловіча сила» залишатиметься міцною багато років.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я