Як Алісса Мілано домоглася звільнення Шеннен Доерті з серіалу “Зачаровані”

102
Зачаровані

Як ти напевно знаєш, сьогодні зірка серіалу “Зачаровані” активно ділиться подробицями свого життя в подкасті “Давайте внесемо ясність із Шеннен Доерті”. Так, наприклад, актриса розповіла про зраду чоловіка. Варто зазначити, що неприємну новину Курт Ісварієнко вирішив повідомити дружині напередодні серйозної операції. Тепер же Шеннен Доерті розповіла про конфлікт з Аліссою Мілано. Які ж нові деталі спливли і чому тут криється секрет сварки з Холлі Марі Комбс, ти дізнаєшся разом з нами в найближчі кілька хвилин.

Шеннен Доерті про конфлікт із Мілано

Шеннен Догерті

Серіал про пригоди трьох сестер-відьом змусив прилипнути до екранів мільйони глядачів. Це й не дивно, адже ми протягом восьми сезонів разом із головними персонажами боролися з демонами, закохувалися в ангелів і навіть рятували світ від нечистої сили. Ось тільки для багатьох усі ці роки залишалося відкритим питання з приводу заміни Доерті на Роуз Макговен після третього сезону.

Алісса Мілано

Ясність у цю ситуацію внесла виконавиця однієї з головних ролей. Так, Шеннен Доерті, кажучи про конфлікт з Мілано, зізналася, що саме Алісса наполягла на її звільненні з проекту. Що вже говорити, виконавиця ролі Фібі навіть доклала руку до сварки Доерті та Комбс.

Шеннен Догерті

“Продюсер шоу Джонатан Левін сказав: “Ми цього не хотіли, але нас загнали в кут. Ми по суті перебували в такому становищі, що треба було вибрати або одну, або іншу. Нам сказали що або вона, або Шеннен. Алісса пригрозила подати на нас до суду за ворожу обстановку на робочому місці”, – поділилася подробицями розмови Холлі Марі Комбс, ставши гостею в новому випуску подкасту Доерті.

“Я відчувала злість”

Алісса Мілано

При цьому, що цікаво, Комбс не пам’ятає, щоб під час знімального процесу були якісь конфлікти або навіть різкості з боку учасників проекту. Що вже казати, про напружені стосунки Мілано і Доерті ніхто і не здогадувався, не знаючи подробиць внутрішньої кухні “Зачарованих”.

Читайте також:  Чому Шерон Стоун більше не ходить на побачення і воліє проводити час із дітьми

Проте звільнення Шеннен абсолютно не влаштовувало Холлі Марі. А тому вона також побажала покинути шоу слідом за подругою. “Це не те шоу, яке я хотіла б робити без Шеннен. Вона не хотіла працювати над серіалом без мене. Тому я не хочу робити це без неї. І це має бути абсолютно ясно”. Щоправда, зрештою продюсери пригрозили подати до суду на Комбс у разі, якщо вона залишить проєкт.

Шеннен Догерті

Але про яку ж сварку між Голлі і Шеннен згадувалося раніше? Бачиш, Шеннен Доерті, кажучи про конфлікт з Мілано, також повідала і про той період, коли Комбс перенесла операцію з видалення пухлини. У той момент Алісса заборонила колезі бачитися зі своєю подругою.

“Я пам’ятаю, як ти написала мені і сказала: “Подруго, ти збираєшся до мене приїхати?” І я відчула твій біль від того, що я тебе начебто кинула. Але також я відчувала злість від того, що мені не дозволили приїхати до тебе. Через те, що якась дивна сімейка спричинила цей розлад між нами, який був упродовж усього другого сезону. Тоді я, здається, плакала щоночі”.

На щастя, актрисам вдалося залагодити всі непорозуміння. Однак на це, як тобі відомо, пішли роки непорозумінь, сварок і образ.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я