Волонтер з Рівненщини отримав президентську відзнаку «Золоте cерце»

48

Житель Рівненщини отримав президентську відзнаку. Олександра Гребенюка нагороджено відзнакою Президента України «Золоте cерце».

Її дають за вагомий особистий внесок у надання волонтерської допомоги та розвиток волонтерського руху, зокрема під час здійснення заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та подолання її наслідків.

Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський.

Олександр Гребенюк є волонтером, директором благодійної організації «Благодійний фонд «Неможливого не буває».
Він допомагає українським військовим із 2014 року. Зокрема, чоловік ввозив і розмитнював автомобілі (позашляховики, медичний транспорт) як гуманітарну допомогу, які потім передавав на передову.

З березня цього року Володимир Гребенюк очолює Рівненську евакуаційну бригаду Військово-цивільного співробітництва «На Щиті», яка повертає додому тіла полеглих на війні українських воїнів. За період роботи вдалося повернути тіла більше 400 загиблих захисників України.

Також він є соціальним працівником КЗ «Будинку ветеранів» Рівненської міської ради, де за його участі придбано 5 антидронових гармат, а з 2014 року в зону бойових дій доставлено майже 1000 автомобілів.

Крім того, Олександр Гребенюк розвиває козацький рух на Рівненщині, працюючи з молоддю в напрямку національно-патріотичного виховання. Співзасновник та директор фестивалів «Курган Леля», «Покровський вітер», «Сонцестій».

Відзнаку «Золоте серце» запроваджено цьогоріч. Вперше її отримали представники 50 волонтерських організацій.

Рівненська ОДА

Читайте також:  Завтра у Рівному пройде забіг Святого Миколая!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я