Вікторія Дроздюк з Рівного здобула дві перемоги на конкурсі краси (Фото)

37
Вікторія Дроздюк

У Львові нещодавно відбувся благодійний конкурс краси MISS BEAUTY OF UKRAINE 2024, де Вікторія Дроздюк з Рівного виборола не тільки визнання за свою красу, а й за свій внесок у благодійність. У змаганні за корону у престижному конкурсі взяли участь 16 найкрасивіших дівчат з усієї України, обраних після онлайн кастингу та живого відбору.

«Моя перемога не лише у конкурсі краси, а й у серцях багатьох людей, що підтримали її ідею допомоги тим, хто захищає нашу країну», – розповіла Вікторія Дроздюк.

Вікторія Дроздюк

Протягом півтора місяці дівчата готувалися до фіналу, пройшовши численні репетиції, тренування та фотосесії. Вікторія вирізнилася серед інших, здобувши титул ІІ VICE MISS BEAUTY OF UKRAINE і MISS PEOPLE’S CHOICE. Останній титул вона отримала завдяки збору найбільшої кількості донатів для ремонту автомобілів 125 бригади 215 батальйону, які знаходяться на Харківщині.

Завдяки активній підтримці та небайдужості людей, Вікторія змогла зібрати близько 20 тисяч гривень, що допоможе підтримати українських захисників у непростий час.

Вікторія Дроздюк

Читайте також:  Як залишатися на зв'язку, коли немає світла та інтернету? Поради рівнянам

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я