У Рівненській обласній лікарні померло 2-місячне немовля: 45% обпаленого тіла, дитина згоріла

26

У Рівному поліцейські розслідують неналежне виконання медиками професійних обов’язків через смерть немовляти.

Батьки немовляти вважають, що дівчинка померла від халатності рівненських лікарів.

“2-місячна Полінка разом з мамою пішли на планову операцію в Рівненську обласну дитячу лікарню (відділення нейрохірургії). Під час операції немовля поклали на столик з підігрівом та спалили шкіру. 45% обпаленого тіла… Дитина згоріла.

Ми маємо фото, і якщо батьки будуть не проти, ми покажемо їх громадськості. Поховали Полінку сьогодні. Страшно, коли в квартирі стоїть порожній дитячий візок, а поряд домовина. Сил батькам пережити це все, а ще сил довести винну лікарів. Вони — вбивці!

Медзаклади можуть вигравати десятки грантів, отримувати тонни гуманітарної допомоги, обладнання, розмальовувати стіни і розповідати про свої досягнення, але при цьому у ваших стінах помирають здорові діти…”, – пише на своїй Fb-сторінці рівненська журналістка Оксана Кравець.

У поліції ж у свою чергу кажуть, що 14 грудня на спецлінію 102 надійшло повідомлення від медиків обласної дитячої лікарні про смерть двомісячної дівчинки.

За результатами проведеної першочергової перевірки та зібраної інформації поліцейські з’ясували, що мама з донькою поступили в лікарню 12 грудня. Немовляті провели планове оперативне втручання, після якого дитина померла.

Відповідно до лікарського свідоцтва смерть двомісячної дитини настала внаслідок опікового шоку, термічного опіку 45% тіла І-ІІІ ступеня, отриманого внаслідок контакту із обігрівальним приладом у медкзакладі.

Слідчі Рівненського РУП встановлюють усі обставини смерті немовляти в рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 2 статті 140 КК України (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому).

Читайте також:  Поляки передали світловідбивні елементи дітям Рівненщини

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я