Сигналізація імунної системи: шлях до нових лікарських засобів

4

Три дослідники вивчали своєрідну тривогу імунної системи. Вона дає сигнал, коли віруси, бактерії або рак атакують клітку. За свою роботу вони отримали приз Пола Ерліха та Людвіга Дармстедтера.

Спитуйте імунну систему: дослідження, що відкриває шлях до нових препаратів

Приз Павла Ерліха та Людвіга Дарстедтера – одна з найпрестижніших нагород у галузі медичних досліджень у Німеччині. Його фінансування виділяється 120 000 євро. Цьогорічні лауреати відкрили сигнальний шлях у клітці. Так званий сигнал CGAS-Sting є своєрідним «сигналізацією вродженої імунної системи». Відкриття дає нові перспективи для Розвиток препаратів проти інфекцій, раку або аутоімунних захворювань.

Імунолог Ablasser вивчав виробництво та структуру цього члена речовини. Їй вдалося довести, що ця речовина досягає сусідніх клітин і призводить їх до стану бойової готовності.

Сигналізація імунної системи: зміна шляху призводить до відновлення

У 2008 році вірулог Глен Барбер та його група з Університету Майамі виявили молекулу білка. Його можна назвати сигнальним дзвоном сигналізації. Коли він стимулюється резидентом речовини, він активує імунну систему. Антитіла та захисні клітини мобілізуються.

Спитуйте імунну систему: дослідження, що відкриває шлях до нових препаратів. Фото: Rephile Water / unsplash.com

Однак дослідники підкреслюють, що система сигналізації непроста. На кожну з молекул сигналу впливає багато інших молекул. Вони контролюють і встановлюють імунну відповідь.

Зараз у розвитку є майже 20 препаратів, які заважають сигнальним шляхом. Основна увага приділяється речовинам, які посилюють тривогу в кінці ланцюга. Вони розглядаються Перспективні кандидати на лікування раку. Однак багато років пройде до того, як перші препарати потрапляють у повсякденну клінічну практику.

Приз для молодих талантів: як запах впливає на деменцію

Цього року біолог Tobias Akkels з Інституту експериментальної епілептології та когнітивних досліджень в Університеті Бонна отримав нагороду. Дослідження Askkels присвячене почуттям нюху. Він докорінно відрізняється від усіх інших почуттів, оскільки це тісно пов'язане з емоціями та спогадами. До цих пір “NYUH” вважався найменшою одиницею обробки інформації. Однак Тепер молодий лауреат заперечив це припущення.

Читайте також:  Як правильно посадити грошове дерево, щоб у будинку водилися гроші

Акволс створив пристрій для визначення запахів. З його допомогою вперше він зафіксував, як миші сприймають запахи. Гризуни відчувають запах швидше, ніж дихають. Вони можуть збирати нову інформацію з хмар запахів до 40 разів на секунду. Таким чином, вони складають картину кімнати.

З точки зору еволюції, нюх – це основне почуття. Тому його розуміння, мабуть, є ключем до функціонування всього мозку. Зокрема, це стосується зв’язку між запахом та пам’яттю, яку вивчає Accals. Порушення порушення можуть служити біомаркерами для раннього виявлення деменції.

Приз

Призи, названі на честь Пола Ерліха та Людвіга Дармстадтера, присуджуються Фондом Пола Ерліха. Він розташований у Франкфурті. Приз присуджений з 1952 року. Фінансовано Федеральним міністерством охорони здоров'я, німецькою асоціацією фармацевтичних компаній, які займаються науковими дослідженнями, та цілеспрямованою пожертвами різних компаній.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я