Сухий корм для собак: види за призначенням

12
собака

Вірні чотирьохлапі друзі людини заслуговують на найкраще харчування. Один із найпоширеніших варіантів полягає у введенні в раціон якісного сухого корму. Мова йде про зручний і практичний спосіб забезпечити отримання собакою всіх необхідних поживних речовин. Однак, з таким багатим вибором сухого корму від HOME FOOD, важливо вибрати правильний, щоб задовольнити особливі потреби песика.

Типи кормів

Для алергіків

Деякі собаки мають схильність до алергій або хвороб шкіри. Для таких улюбленців важливо вибрати сухий корм без алергенів, який може допомогти поліпшити стан шкіри і шерсті. Деякі з цих типів сухого корму містять обмежену кількість інгредієнтів.

Для активних собак

Деякі собаки мають особливо активний стиль життя, тому для них важливо мати достатньо енергії та поживних речовин. В таких випадках корм для собак сухий може містити більше білка та калорій, щоб задовольнити їх потреби. Крім того, HOME FOOD доповнює свою продукцію додатковими компонентами, які покращують рухливість суглобів та стан м’язів, забезпечуючи підтримку для собак, які мають справу зі значним фізичним навантаженням.

Для блискучої шерсті

Для багатьох власників собаки важлива красива, здорова та блискуча шерсть їх улюбленця. Якщо у вашого песика проблеми з шерстю, варто звернути увагу на певні види сухого корму, які сприяють вирішенню згаданої проблеми. Деякі сухі корми містять спеціальні інгредієнти, такі як вітаміни D3, А, В, таурин, Омега-6 жирні кислоти і т. п., які підтримують здоров’я шкіри і сприяють отриманню блискучої шерсті.

Для цуценят, вагітних і годуючих самиць

Власникам таких собак варто звернути увагу на сухий корм, який містить високу кількість білка, вітаміни та мінерали, адже він гіпоалергенний, смачний, натуральний та збалансований. Цей вид корму допомагає забезпечити здоровий розвиток кісток, м’язів і імунної системи як малюків, так і самих годуючих/вагітних песиків.

Читайте також:  Що входить в послуги митного брокера?

Універсальний корм

Якщо ви не впевнені, який вид сухого корму підходить вашій собаці, слід звернути увагу на універсальний корм. Він містить всі необхідні поживні речовини, які зможуть задовольнити потреби вашого песика, незалежно від його віку, розміру або особливостей. Згаданий вид сприймається у якості зручного варіанту, оскільки його можна використовувати для всіх собак у вашій родині, спрощуючи процес годування. Обираючи продукцію HOME FOOD, можете бути впевненими у тому, що універсальний корм має високу якість і відповідає стандартам безпеки харчування собак.

Висновок

Вибір правильного сухого корму для собак – це важлива задача для кожного власника. HOME FOOD дозволяє обрати підходящий вид корму для максимального підняття імунітету і гарантованого добробуту вашого улюбленця. Незалежно від того, чи ви обираєте корм для активної собаки, з алергією, з проблемами шерсті або універсальний корм, можете бути впевненими в тому, що рішення HOME FOOD містять всі необхідні поживні речовини. Зверніться до свого ветеринара або фахівця з харчування собак для отримання рекомендацій – зробити це також можна на безкоштовній онлайн консультації ветеринара. Пам’ятайте, що продуманий раціон – це основа щасливого і довгого життя вашої собаки.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я