Що Жан-Клод Ван Дамм робив в Україні і чому не став афішувати свій приїзд

380

У Мережі швидко розлетілася новина про те, що американський актор та майстер бойових мистецтв Жан-Клод Ван Дамм відвідав Україну. Його бачили в Ужгороді, що у Закарпатській області. Фото із актором опублікував лікар місцевої лікарні. Але яка мета візиту та що робив Жан-Клод Ван Дамм в Україні? Це цікаво, особливо на тлі чуток про стосунки актора з українкою Оленою Каверіною та про дружбу з російським президентом.

Що робив Жан-Клод Ван Дамм в Україні

У соцмережах почали розповсюджувати фото Ван Дамма з чоловіком у медичному одязі. Кажуть що американська зірка відвідала українську лікарню. Дехто запевняє, що актор вирушив туди, щоб підтримати медичний заклад. Інші ж називають зовсім іншу причину візиту.

Достеменно відомо, що фото з Ван Даммом розмістив у Facebook лікар приватної клініки Майк Єршов. Український лікар практикує у лікарні в Ужгороді, місті неподалік кордону зі Словаччиною. Єршов не повідомив, як відбулася ця незвичайна зустріч у його лікарні, а після розголосу у соціальних мережах зовсім видалив фото із зіркою. Але його встигли підхопити як звичайні користувачі, і преса.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від BORYS REY (@movieuniverse.ua)

Подейкують, що Ван Дамм нібито вирушив до української лікарні, де зустрівся з головою відділення та «надав відповідну допомогу». Тим часом, українське телебачення неофіційно дізналося зовсім про інші обставини.

Ван Дамм звернувся до української лікарні зовсім не для того, щоб надати підтримку установі. Він просто погано почувався. Чому він опинився в цьому місті і куди прямував? Невідомо.

Які чутки ходять про Ван Дамму

У ЗМІ припускають, що Ван Дамм міг зустрічатися в Україні з Альоною Каверіною. З цією жінкою, за чутками, у Ван Дамма нібито роман уже понад десять років. Хоча офіційно актор двадцять із лишком років одружується з Гледіс Португез. До Олени в Україну Жан-Клод приїжджав уже неодноразово. Також їх бачили разом у інших країнах.

Читайте також:  Заяча губа та інші вади знаменитостей

Крім можливих романтичних пригод, варто згадати і те, що Ван Дамма пов’язують із російським президентом Володимиром Путіним. Подейкують, що у них добрі стосунки. Втім, як і з Рамзаном Кадировим, скандально відомим головою Чечні. Після повномасштабного вторгнення російської армії в Україну Ван Дамм дуже стримано відреагував на те, що відбувається. У Мережі він написав, що підтримує світ у всьому світі.

А ти як вважаєш, чому свій приїзд в Україну Ван Дамм не став афішувати? Поділися думкою у коментарях.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я