Що таке кешбек від банку та як його отримати

6
кешбек

Кешбек — вигідний інструмент, що дає змогу заощаджувати гроші та ефективно керувати своїми фінансами. Ця інноваційна програма здатна повертати частину коштів за покупки, що робить її популярною серед клієнтів банків.

Кожна фінансова установа самостійно визначає, який відсоток запропонувати клієнтові за користування банківським продуктом. Зазвичай це 5–10%, але є й значно вигідніші пропозиції. Наприклад, кешбек Глобус Плюс становить до 20% за покупки у вибраних категоріях. Тож розберімося, що таке кешбек від банку та як його отримати.

Що таке кешбек

Це спеціально розроблена система повернення грошей, яка діє за принципом нарахування відсотків від суми покупки. Банки запропонували таку програму для залучення нових клієнтів і збереження тих, що вже є. Щоразу, коли ви здійснюєте оплату за допомогою кредитної або дебетової картки банку-партнера, вам повертається певний відсоток від суми операції.

Один із найвигідніших відсотків, що повертаються до клієнта після здійснення безготівкової оплати, пропонує Глобус Банк. Умови тут надзвичайні:

 • до 20% на вибрані категорії;
 • мінімальна сума для виведення — 100 грн;
 • максимальна сума по банківських категоріях — 500 грн;
 • необмежена кількість категорій від партнерів програми;
 • три банківські категорії на вибір, змінювати їх можна раз на місяць;
 • оновлення категорій щомісяця.

Найбільший розмір винагороди за партнерськими категоріями можна дізнатися в описі кожної конкретної пропозиції.

sales

Як отримати гроші за програмою

Отримати кешбек від банку досить просто. Ось декілька кроків, які потрібно виконати:

 1. Передусім виберіть банк, який пропонує програму повернення коштів за покупки. Потім отримайте відповідну кредитну чи дебетову карту, наприклад GlobusPlus.
 2. Уважно прочитайте умови програми: зверніть увагу на відсоток, максимальну суму повернення, а також умови та обмеження.
 3. Після вибору картки необхідно зареєструватися в програмі кешбеку та вибрати категорії, за якими будуть повертатися гроші. Це можна зробити через мобільний застосунок GlobusPlus.
 4. Після успішної реєстрації потрібно здійснювати покупки з використанням вибраної картки. Пам’ятайте, що для отримання грошей вам потрібно використовувати карту, пов’язану з програмою.
 5. Регулярно перевіряйте свій баланс та історію транзакцій, щоб переконатися, що винагороду нараховано правильно.
 6. Зазвичай винагорода нараховується автоматично та з’являється на рахунку або списується з витратного балансу картки через певний період часу, відомий як розрахунковий період.
Читайте також:  Джойстики та маніпулятори для комп’ютерних ігор: що варто знати про вибір

Отримані кошти можна використовувати для подальших покупок, погашення боргу на картці або виведення готівки, залежно від умов банку. Деякі установи пропонують додаткові бонуси та привілеї для користувачів такого продукту: знижки в магазинах-партнерах або безоплатне обслуговування картки.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я