Родичів важкопораненого воїна з Рівненщини розшукали: він у Дніпрі, просив зателефонувати коханій дружині

18

Про те, що родичів у нашій області знайшли, підтвердили як у поліції, так і у Рівненській ОВА.

Також про це кажуть волонтери.

Нагадаємо, вчора, 9 грудня, генеральний директор Дніпропетровської Обласної Клінічної Лікарні ім. І.І. Мечникова Сергій Риженко опублікував на своїй FB-сторінці опублікував пост, у якому розповів історію важкопораненого воїна Сергія, що родом з Рівненщини.

Військовослужбовець втратив усі документи та забув номери. Прохав лише про одне: зателефонувати коханій дружині. Завдяки силам соцмереж рідних Сергія було розшукано.

“Мені б почути її голос… Сергію 33. Струс мозку, широка рвана рана тім’яної області, опіки обличчя, рогівки, кон’юнктиви, верхніх дихальних шляхів, ампутація лівої кисті.
Бачить лише світло. Вдома шестимісячна дитина і дружина.
Після вибуху телефони та документи розлетілися на шматки. У стані коми доставлений до Мечникова. Єдине прохання – тільки почути голос дружини.
У нас кохання до краю. Він в серці зберігає надію зустрічі, боячись виглядати інвалідом. Волонтери Мечникова шукають рідних з Ровенської області. Щоб Сергій міг зателефонувати і почути голос дружини. Після поранення пам’ять стерла всі телефони, які він знав все життя…”, – пише генеральний директор Дніпропетровської Обласної Клінічної Лікарні ім. І.І. Мечникова Сергій Риженко.

Читайте також:  Студента з Рівного нагородили державною нагородою

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я