Німецька бронетанкова бригада зараз розгортається в Литві

6

Литва бригада: п’ять тисяч німецьких солдатів тепер будуть розміщені в країні Балтії на невизначений період.

Мерц у Вільній: німецька бронетанкова бригада зараз розміщена в Литві

Це найбільш чітка реакція німецької армії на російську агресивну війну в Україні: зараз, через два роки після рішення про розміщення німецьких солдатів у Литві для забезпечення безпеки східного флангу НАТО, бронетанкова бригада повинна бути введена в експлуатацію в четвер вдень.

Цей крок можна розглядати як спробу німецького канцлера Фрідріха Маретс виконати свої войовничі обіцянки. На початку цього місяця він пообіцяв повернути Бундесвер V “Найсильніша традиційна армія в Європі”.

Для канцлера це його перший візит до військ як лідера Німеччини. Мерц – перший канцлер, який раніше служив в німецькій армії.

На відміну від попередніх місій за кордоном, Створення литовської бригади було першим постійним розташуванням німецької військової частини за кордоном.

Очікується, що бригада буде повністю обладнана до 2027 року. І тоді планується постійна присутність до 5 тисяч солдатів.

Солдати та їхні сім'ї будуть жити в найбільших містах країни, Вільнюс та Каунас, де вони побудуватимуть школу та дитячий садок.

Bundeswehr був присутній у Литві з 2017 року. Але в даний час там було розміщено лише близько 400 військовослужбовців .

Вантажівка, Литва.

Коридор Сувалки – головна вразливість

Німеччина розглядає Литву як союзник і стратегічно важливим моментом. Країна межує з Білоруською, яка тісно пов'язана з Росією, а російська – виключення регіону Калінінград на Балтійському морі.

Коридор Сувалки – це територія на кордоні між Литвою та Польщею, через яку Балтійські країни транспортуються та енергетично пов'язані з рештою ЄС. Ось мінімальна відстань між Білоруським та Калінінградським регіоном Росії. По прямій лінії – 65 кілометрів.

Читайте також:  Ботокс незаконні процедури процвітають у Німеччині

У НАТО коридор Сувалки вважається найбільш вразливим розділом зовнішніх кордонів Альянсу та ймовірною метою можливої ​​російської агресії. Захоплення коридору Сувалки фактично відрізало б країну Балтійської країни від інших членів НАТО.

За словами російського пропагандиста Віктора Баранца, генерали в НАТО в 2017 році вважали, що група НАТО зможе стримувати агресію Росії в коридорі Сувалки від 36 до 60 годин.

У той же час, згідно з російськими державами, теоретична зброя в США з високою точністю зможе знищити основні об'єкти інфраструктури Росії та позбавити її здатності протистояти протягом 6 годин. Однак питання його застосування щодо захисту Литви в 2025 році не є очевидним.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я