На Рівненщину прибудуть переселенці з Донеччини

15
переселенці

Рівненщина готується прийняти ще одну хвилю переселенців, інформує пресслужба Рівненської ОДА.

Пів мільйона жителів Донецької області мають евакуюватися найближчим часом на Захід України. Їх розселятимуть у трьох регіонах – Рівненщині, Закарпатті та Іванофранківщині. Для цього в області облаштовують додаткові місця для швидкого розміщення внутрішньо переміщених осіб.

Зараз РВА спільно з громадами вже працюють над створенням умов в місцях компактного проживання переселенців. Також триває йде робота із реєстрації та соціальних виплат ВПО.

Про це йшлося на нараді під керівництвом заступниці голови ОДА Людмили Шатковської.

«Загалом на сьогодні в області на постійне проживання залишилися понад 49 тисяч переселенців. Водночас продовжується робота із житловим потенціалом області та облаштуванням нових приміщень. До поточних ремонтів долучаємо і міжнародні організації. Кошти будуть розподілені відповідно до реєстру ВПО області», – зазначила Людмила Шатковська.

Окремо обговорили питання призначення субсидій і пільг через Пенсійний фонд. Адже із 1 жовтня має вже запрацювати оновленим алгоритмом. Наразі триває підготовка та передача даних.

Людмила Шатковська нагадала, що послуга призначення соцвиплат стане централізованою і здійснюватиметься через Пенсійний фонд України.

Читайте також:  У Рівному переселенка шиє стильний одяг для собак

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я