На Північному постійні проблеми зі світлом: Третяк пояснив, що робить для виправлення ситуації

14

Міський голова Рівного роз’яснив ситуацію з електроенергією в Рівному та в мікрорайоні «Північний» зокрема.

Дотримання справедливості при постачанні електроенергії споживачам, а також заживлення об’єктів критичної інфраструктури цілодобово перебуває в зоні уваги міської влади, разом з тим необхідність неухильного забезпечення базових потреб населення повинно контролюватися на найвищому державному рівні.

Саме тому:

  • звернувся до керівництва НЕК Укренерго, СБУ в Рівненській області, по здійсненню позапланових перевірок на об’єктах енергетики щодо справедливого розподілу електроенергії між споживачами Рівного та заживлення об’єктів критичної інфраструктури.
  • вимагаю від Рівнеобленерго та Рівнетеплоенерго – негайно синхронізувати схему відключення електроенергії в будинках з тепловими пунктами та котельнями і не порушувати нормативів відключення.
  • вимагаю належної комунікації операторів розподілу електроенергії зі споживачами, зокрема донести  інформацію про відключення, їх обсяги та актуальність складених графіків. Неприпустимо тримати людей в невіданні, в той час, як я особисто приймаю дзвінки від десятків мешканців міста щодня зі скаргами.
  • вимагаю максимального дотримання оприлюднених графіків відключень для населення та інформування про аварійні відключення.

Звертаю увагу всіх: населення, тепловиків та енергетиків – наш спільний і єдиний ворог – росія.

Читайте також:  Третяк просить у рівнян запастися електрогенераторами після удару по Харківській ТЕЦ

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я