“Ми вирішили не наймати няню”. Як Ірина Шейк виховує 5-річну дочку

112

Часто знаменитості так віддані своїй роботі, що зовсім забувають про особисте життя та сім’ю. Діти тижнями не бачать своїх зіркових батьків, а вихованням займаються няньки. Ми не судитимемо про те, правильно це чи ні, а краще розповімо про досвід виховання знаменитої моделі Ірини Шейк. Разом зі своїм колишнім Бредлі Купером Ірина дбає про 5-річну доньку. Але стороннім людям модель свою кровинушку не довіряє, тому цурається послуг нянь. Як Ірина Шейк виховує дочку і як їй вдається при цьому ще й працювати, розкажемо далі.

Як Ірина Шейк виховує дочку: відверте інтерв’ю моделі

Ірину з дитинства виховували так, що вона ще в юному віці усвідомила, що треба працювати, щоб щось мати. Цього року Шейк відзначає кар’єрний ювілей – на обкладинках та подіумах вона вже 15 років. З цієї нагоди модель знялася в епатажній фотосесії для видання V Magazine. Окрім яскравих та доволі відвертих знімків знаменитості, в журналі також опублікували велике інтерв’ю Ірини. У ньому Шейк розповіла, якими принципами виховання вона керується.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Журнал “Місто-мрія” (@gorodmechta_magazine)

Перше, на що відразу звертаєш увагу, це те, що Ірина не користується послугами нянь. Звичайно, людина вона зайнята: постійні зйомки, заходи, покази. Проте Ірина вирішила, що для доньки час має бути завжди. «Ми вирішили не наймати няню та виховуємо доньку самі», – Каже Ірина. Також вона зізналася жартома, що в її випадку це її часто рятує. Наприклад, Шейк не хоче йти на вечірку, куди її запросили. У неї завжди є залізна відмовка на всі випадки — нема з ким залишити дитину. Ірина з гумором зазначає, що багато друзів уже давно розкусили її у цьому плані.

Читайте також:  Як виглядає син Ілона Маска після зміни статі

Як би Шейк не любила свою роботу, сім’я для неї все ж таки на першому місці. Моделі імпонує те, як її виховували мама та бабуся тому схожий стиль виховання вона перейняла у них і для власної дитини. «Сім’я — це найголовніше, але я дуже люблю і свою роботу. Я хочу виховати з дочки сильну жінку і навчити її тому, чому вчили мене бабуся і мама: треба багато і старанно працювати, якщо хочеш чогось досягти у своєму житті»– Зазначає Ірина.

Ірина згадала своє дитинство

Ірина хоче, щоб її дочка Лея з дитинства була сильною, бо бачить у цьому потребу. Шейк у шкільному віці зіткнулася із жорстокістю однолітків. У це складно повірити, але над красунею Іриною у дитинстві знущалися саме через зовнішність. Вона була худенька і висока, але при цьому любила носити підбори. Неважко здогадатися, як на це реагували однокласники. Крім того, Ірину завжди намагалися зачепити через її повні губи і смагляву шкіру.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від irina shayk (@irinashayk)

Пізніше саме завдяки своїй зовнішності Ірина побачила нові можливості почати кар’єру в модельному бізнесі. Вона рано втратила батька і жила з мамою, бабусями та сестрою. Шейк вирішила, що у жіночому царстві хтось просто зобов’язаний виконувати «чоловічу роль». Дівчина була сміливою і рішучою і змогла самотужки змінити не лише своє життя, а й життя рідних.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я