Мікродобрива та їх роль у отриманні великого врожаю

11
Мікродобрива

Для успішного росту та плодоношення рослин потрібні родючі ґрунти, достатня кількість вологи та сприятливі погодні умови. Вплинути на погоду практично неможливо, натомість у людських силах покращити стан ґрунту. Рослини потребують комплексу мінеральних та органічних добрив. Основою підживлення є макроелементи: азот, калій та фосфор. У різні пори розвитку посадки вимагають найбільше саме їх.

Але не можна недооцінювати й функції мікроелементів. Їх потрібно набагато менше, але за їх відсутності чи нестачі рослини починають хворіти, чахнути, повільно ростуть і слабо плодоносять. Все це негативно позначається на якості врожаю і зрештою завдає шкоди сільськогосподарському виробнику. Щоб поліпшити ситуацію, потрібно купити мікродобрива і використовувати їх для позакореневого та кореневого підживлення.

Мікродобрива та їх роль у вирощуванні рослин

Мікродобрива – це засоби для підживлення рослин, до складу яких входять мікроелементи, наприклад, мідь, цинк, бор, магній тощо. Вони називаються за назвами мікроелементів, а засоби, до складу яких включено два або більше мікроелементів, називаються полімікродобривами.

Купити мікродобрива найвищої якості можна у компанії ТОВ «Майбутнє Будуємо разом», яка випускає серію препаратів ТМ «Добродій». Вони відрізняються збалансованим складом, випускаються в рідкому вигляді та дозволяють економити кошти на обробку та підживлення різних сільськогосподарських культур.

Добродій для отримання високоякісного врожаю

Продукція вітчизняного виробника славиться високою якістю та ефективністю, тому купити мікродобрива марки «Добродій» прагнуть і великі господарства, що масово вирощують сільськогосподарські рослини, і невеликі фермерські господарства. Листові мікродобрива легко та швидко засвоюються рослинами та сприяють зміцненню їх імунної системи, допомагають переживати несприятливі періоди, посуху чи зливи.

Якщо купити мікродобрива «Добродій», можна значно заощадити трудові та фінансові, а також тимчасові витрати, тому що комплексні препарати можна використовувати у змішаних складах із низкою пестицидів. Суміші цієї торгової марки сприяють буйному зростанню рослин, активному цвітінню і плодоношенню, а також поліпшенню якості врожаю, тому що мікроелементи в них містяться в формі, що легко засвоюється – хелатованої карбоновими кислотами. Також до складу включені гумінові та фульвокислоти та регулятори росту.

Читайте також:  Blackview випустила спеціалізований смартфон для мисливців

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я