«Кожної секунди чекав каверзи». Хто вона – жінка, яка перевернула життя Маколея Калкіна

173

Сьогодні Маколей Калкін та Бренда Сонг регулярно з’являються у добірках наймиліших пар Голлівуду. Подружжя виховує доньку і з позитивом дивиться у майбутнє. Але ж лише п’ять років тому Калкін думав, що більше ніколи не зможе нікого полюбити. Але потім у житті колишньої зіркової дитини з’явилася Бренда. Тепер Маколей регулярно освідчується їй в коханні під об’єктивами камер і виглядає найщасливішою людиною в світі. Ось як розгорталися стосунки пари і чого найбільше боявся Калкін:

Маколей Калкін та Бренда Сонг: союз, укладений на небесах

Слава, що подарувала лише нещастя

У 10-річному віці Маколей уже був визнаною знаменитістю. Калкіна знав увесь світ, режисери пропонували йому семизначні гонорари, а публіка любила. На жаль, з роками хлопчик-зірка перетворився на хлопця із депресією. Батьки Маколея знищили і кар’єру, і психіку своєї дитини в гонитві за грошима.

Як і багато інших дітей-знаменитості, з віком Калкін пустився на всі тяжкі. Вживав заборонені субстанції, шукав щастя на дні пляшки, регулярно ставав предметом обговорення публіки у зв’язку із судимістю. На щастя, до 30 років Маколей дещо зрозумів. Але ось налагодити особисте життя в актора щоразу не виходило…

Невдача за невдачею

У 1998 році Калкін став чоловіком Рейчел Марнер. Дружину Маколей знайшов серед колег. Разом із Марнер артист свого часу навчався у дитячій професійній школі Нью-Йорка. Шлюб тривав недовго: вже 2000 року подружжя остаточно посварилося, а 2002 року оформило офіційне розлучення.

Тоді ж у Маколея закрутився серйозний роман із актрисою Милий Куніс. Почуття пари були серйозними досі, відносини тривали майже 9 років. Шанувальники Калкіна чекали, що Маколей та Міла з дня на день стануть чоловіком та дружиною. Але у січні 2011 року представники Куніс повідомили, що закохані розлучилися.

Читайте також:  Який вигляд мають сини 43-річної зірки фільму "Один вдома" Маколея Калкіна

Нове кохання

З Милою Маколей розійшовся полюбовно. Відносини переросли в міцну дружбу. Але після Куніс Калкін провів майже 6 років холостяком. Фанати артиста побоювалися, що їхній улюбленець доживатиме свій вік на самоті. Маколей не приховує, що так і було б, не зустрінься він на зйомках стрічки «Похмілля в Таїланді» з Брендою Сонг.

Сет Грін, режисер, який створив пару фільму, дивується, як швидко зійшлися Калкін і Сонг. Сам Маколей не бачить у цьому нічого дивного. Чи бачиш, і Калкін, і його кохана спочатку прославилися в дуже ніжному віці. Колишні діти-зірки зрозуміли, що чудово розуміють переживання одне одного.

Ідеальна пара

Незабаром Маколей та Бренда стали жити разом. А 5 квітня 2021 року у закоханих народився син. Сонг не втомлюється публічно захоплюватися своїм супутником життя. Більше того, актриса каже, що Калкін став ідеальним батьком. Сам Маколей щиро зізнається: «Все так добре, що раніше мені здавалося: ось-ось все обрушиться. Станеться щось погане. Хтось загине!»

На щастя, побоювання Калкіна виявилися марними. Вони з Брендою вже стали однією з найміцніших і наймиліших пар Голлівуду. Весілля не за горами. За словами близьких друзів пари, Маколей із Брендою побралися на початку 2021 року, незадовго до народження сина. Думаю, невдовзі ми побачимо, як Калкін поведе кохану під вінець. Як на мене, ці двоє однозначно заслужили на свій хепі-енд!

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я