Цього року 100 жителів Рівненщини засудили за домашнє насильство

14

«100 жителів Рівненщини засуджено за вчинення домашнього насильства протягом цього року», – начальниця відділу захисту інтересів дітей та протидії насильству Рівненської обласної прокуратури Олена Ткачук.

Триває навчальна програма для надавачів соціальних послуг постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Серед учасників – поліцейські офіцери громад, соцпрацівники, працівники прокуратури та центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

За словами Олени Ткачук, з початком війни кількість жертв насильства, від якого страждають і жінки, і діти, і чоловіки, – зросла критично.

«Одним із основних завдань правоохоронних органів є принципова реакція на будь-які жорстокості та знущання у сім’ї. Протидія таким кримінальним правопорушенням – один з пріоритетів роботи прокуратури».

Упродовж цього року на території області обліковано понад 120 кримінальних правопорушень за фактами вчинення домашнього насильства та ще понад 220 кримінальних проваджень розпочато про злочини, пов’язані з домашнім насильством.

ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області

Читайте також:  У центрі Рівного зіткнулись два легковики: рух частиною вулиці перекритий

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я