Чи варто купувати робот-пилосос

49
робот-пилосос

Чи зможе робот-пилосос замінити звичайний пилосос? Усе залежить від того, скільки часу ви готові щотижня присвячувати прибиранню. Робот-пилосос ідеальний для людей молодих і вічно зайнятих. Альтернативою йому може послужити хіба що професіонал із клінінгового агентства, та й то з великою натяжкою. Сумніваєтеся, чи впорається диво сучасної техніки зі своїми обов’язками? Давайте розберемося детальніше.

Робот-пилосос і його переваги

робот-пилосос

Напередодні прибирання

Зазвичай протягом робочого тижня часу на генеральне прибирання не вистачає. Але вже за 5 днів у будинку накопичуються поклади пилу. Без робота-пилососа ви змушені присвячувати суботу прибиранню. Ну а якщо ж купити робот-пилосос, його можна просто вмикати кілька разів протягом тижня. Свою роботу механічний помічник виконає швидко і досить якісно.

робот пилосос

Легкий у використанні

Погодьтеся, ввечері після важкого дня найменше хочеться витрачати час на підмітання і миття підлоги. Робот-пилосос впорається з цими завданнями на ура. Господарям достатньо запрограмувати його на ввімкнення або запустити за допомогою голосової команди. А ще він здатний підключитися до смартфона через домашню мережу вайфай.

робот-пилосос

Широкий функціонал

Навіть найдоступніші за ціною роботи-пилососи прекрасно справляються з сухим прибиранням. Завдяки щіткам вони ретельно зберуть пил і шерсть вашого домашнього улюбленця в кутах, з килимів і підлоги. Дорожчі моделі відмінно впораються з миттям підлоги, самостійно визначать тип забруднень і підберуть оптимальний спосіб їх усунення. Роботизований прибиральник для вологого і сухого прибирання вловлює найдрібніші порошинки з пилком, а паралельно зволожує повітря у квартирі.

робот-пилосос

Легко орієнтується в просторі

Робот не просто бездумно їздить від стіни до стіни. Він завчасно складає план приміщення, об’їжджає будь-які перешкоди – від розкиданих іграшок до меблів. Завдяки сенсорам девайс вчасно зупиниться, щоб не впасти зі сходів. А після успішного завершення прибирання самостійно повернеться до станції для підзарядки, вивантаження сміття та очищення фільтрів.

Читайте також:  Чому варто перестати втягувати живіт

робот-пилосос

Якість прибирання

Звичайно ж, автоматичному пристрою складно зрівнятися з людиною. Але виробники постійно підвищують потужність і функціонал роботів-пилососів. Роботизований прибиральник прекрасно справляється з такими завданнями:

  • збере пил і забруднення з твердих підлогових покриттів, чи то ламінат, чи то лінолеум, чи то паркет або плитка;
  • деякі моделі вміють чистити ковролін і килими з різною довжиною ворсу;
  • завдяки тонкому корпусу може забиратися під ліжка, шафи, дивани на ніжках;
  • не залишає пил у кутах завдяки ротаційним щіткам особливої конфігурації.

Якщо вмикати прибиральника регулярно, ваша квартира завжди буде чистою. Відповідно, роботу не доведеться працювати на повній потужності. Зручно, акуратно, економно! На жаль, при всіх його плюсах є люди, яким робот-пилосос не підійде.

робот-пилосос

Кому робот-пилосос не знадобиться

Сучасні клінінгові пристрої призначені для сучасного житла. Високі пороги і перегородки їм не підходять. Для мешканців малогабаритних квартир, можливо, краще купити звичайний пилосос, який обійдеться дешевше. Зате для квартир-студій і котеджів робот-пилосос стане оптимальним варіантом! Він допоможе заощадити багато часу, який ви зможе присвятити сім’ї та важливішим справам, ніж прибирання.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я