Чому Ендрю Гарфілд відчуває провину за те, що до 40 років не став батьком

14

Не сперечатимемося, що діти — це чудово. Але іноді декому вони стають не квітами життя, а соціальним зобов’язанням. Ось уяви, жила собі пара і не тужила, але дітей не поспішала заводити. Так тітка Люба із сусіднього під’їзду вже з усіма це обговорила, пару затаврувала та брудом облила. Діти – це дуже індивідуальна тема для кожного. З тиском суспільства із цього приводу зіткнувся і знаменитий актор Ендрю Гарфілд. Виконавцю ролі Людини-павука 39 років, але поки що вона ще не стала батьком. Що говорить Ендрю Гарфілд про дітей і про ставлення сторонніх для його бездітності, розповімо далі.

Ендрю Гарфілд про дітей: чому актор відчуває провину

Нещодавно Ендрю Гарфілд взяв участь у фотосесії для видання GQ. Його стильна фотографія прикрасила обкладинку журналу. Також актор поговорив із виданням та дав відверте інтерв’юоднією з найгостріших тем якого стало те, що зірка досі не має дітей.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від British GQ (@britishgq)

Ендрю зізнався, що з цього приводу з боку суспільства він відчуває тиск. Звісно, ​​це впливає на емоційний стан актора. Він каже, що неодноразово його з’їдала вина за те, що він у 39 років так і не став батьком.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від British GQ (@britishgq)

Насправді, як пояснив Ендрю, на даному етапі життя має інші пріоритети. І, чесно кажучи, дітей він не заводив цілком свідомо. «Я намагаюся заповнити свої дні якомога більшою кількістю всякої нісенітниці, і це цікаво. Звільнення себе від соціальних зобов’язань щодо продовження роду до 40 років було цікавим заняттям», – Міркує знаменитість. Якщо раніше, можливо, ця тема його не так переймалася, то зараз це змінилося.

Читайте також:  "Хто на що вчився". Чим відрізняються шлюби Кейт Міддлтон та Меган Маркл

Мати актора пішла з життя, так і не дочекавшись онуків

Гарфілда виховували певним чином — сподіваючись, що він піде загальноприйнятим шляхом. Проте Ендрю вибрав іншу дорогу. Зараз, хоч його погляди і не збігаються з поглядами батьків, Ендрю засмучується, що, можливо, не виправдав надій батька та матері. Найбільше його гнітить думка про те, що його мати, яка так мріяла про онуків, їх не дочекалася. Мами актора не стало.

Яким актор бачить своє майбутнє

Зараз Ендрю все ж таки не заперечує, що у майбутньому у нього будуть сім’я та діти. Звичайно, він не може передбачити, як все складеться. Для нього це своєрідна пригода, стрибок у невідомість.

Про особисте життя актора мало що відомо. Влітку він зустрічався з фотомоделлю Аліссою Міллер, але стосункам не вистачило фортеці. Ще кілька років тому Гарфілд також зустрічався з актрисою Еммою Стоун. Все йшло до весілля. Але в результаті пара розпалася. Цікаво, що у своєму коментарі з цього приводу Емма сказала, що не готова була стати матір’ю. Тому їхній союз дав тріщину. Цікаво, адже, за словами Ендрю, він теж не поспішав ставати батьком.

Як би там не було, 39 років – не вирок. Ще скільки всього чудового може чекати Ендрю Гарфілда попереду, зокрема діти та сім’я.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я