Бред Пітт ніяк не почне нове життя

19

Як стало відомо, судовий процес заважає новим відносинам Пітта. І дивуватися тут зовсім нема чому. Адже розбірки між Бредом та Анджеліною тривають ось уже 8 років. І формально, за заявами інсайдерів, знаменитості все ще припадають один одному чоловіком та дружиною. Але чи справді вся річ у Джолі та її небажанні прискорити процес.

Суд, нові звинувачення та неможливе примирення

Анджеліна Джолі

8 років тому між Анджеліною Джолі та Бредом Піттом пробігла чорна кішка і вони вирішили розірвати шлюбні узи. Проте питання розлучення, досить прості здавалося б, тягнуться і сьогодні. Хоча варто відзначити, що актори вже перестали сперечатися на тему опіки над дітьми. І причина неймовірно елементарна.

Бред Пітт

Троє прийомних дітей голлівудських знаменитостей вже стали повнолітніми. 18-річчя незабаром відзначить і Шайло. А тому, як неважко здогадатися, немає жодного сенсу боротися за опіку над близнюками. Останні, до речі, вже за кілька років і самі стануть самостійними. Що ж до старшої рідної доньки Джолі та Пітта, то вона готова перебратися до батька і навіть спробувати примирити зіркових батьків.

Анджеліна Джолі

Останнє, що не секрет, зовсім не подобається Анджеліні. Хоча, за словами інсайдерів, актриса не може прийняти і той факт, що колишній чоловік уже обзавівся новими відносинами. Та ще й такими серйозними. Приміром, ще минулого року джерела з близького оточення Джолі запевняли, що зірка кінострічки «Вічні» навіть побажала особисто зустрітися з Інес де Рамон. «Джолі хоче розповісти їй свою версію історії розриву з Бредом, щоб Інес могла сформулювати власну думку», – ділилися інсайдери.

Судовий процес заважає новим відносинам Пітта

Бред Пітт

І, здається, саме завдяки Інесу чоловік зміг вилікувати свою душу і навіть відмовитися від шкідливих звичок. Ось тільки перейти на наступний рівень, на жаль, поки що не виходить. Справа в тому, що безперервний судовий процес заважає новим відносинам Пітта. Бред і Анджеліна формально все ще чоловік і дружина. І актор, як неважко здогадатися, тільки радий завершити всю процедуру шлюбу.

Читайте також:  Чому фанати накинулися на молодшу дочку Віри Брежнєвої

Анджеліна Джолі

«Бред найбільше у світі хоче, щоб це питання було завершено. Якби це повністю залежало від нього, все було б давно закінчено. Він хоче продовжити стосунки з Інес. Але це неможливо, оскільки формально Пітт все ще одружений на матері своїх дітей. Очевидно, що це непросте розлучення. Але його можна було завершити за десять років».

Бред Пітт

До того ж важливо відзначити, що рідні діти схвалили вибір батька та навіть встигли налагодити спілкування з Інес де Рамон. З прийомними спадкоємцями ситуація складається аж ніяк не найкращим чином. Але, як би там не було, зараз все залежить від Джолі. Адже актриса, як ти знаєш, нещодавно зробила нові заяви про аб’юз з боку Пітта.

Анджеліна Джолі

Здавалося б, шлюборозлучний процес і справді можна було завершити давно. На жаль, окрім опіки над дітьми, багато років вирішувалася доля дітища Пітта — виноробні. Чим же закінчиться одне з найгучніших розлучень, залишається лише гадати.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я