Автостанція «Чайка» поки буде працювати, бо для будівництва нової треба колосальні гроші

4

Обласна влада провела переговори із адміністрацією автостанції «Чайка», яка мала припинити свою діяльність.

Як розповів начальник Управління інфраструктури та промисловості ОДА Федір Місюра, керівництво автостанції пішло на співпрацю, тому автостанція продовжить роботу на невизначений термін:

Поки що все позбудеться як є і працюватиме у звичному режимі. Не можу зараз сказати, скільки це буде довго. Автостанція – це важливий об'єкт і не так легко його замінити. Зараз ми шукаємо різні рішення та шляхи виходу з ситуації. Перший – це перенаправити всі маршрути через автовокзал, що на вулиці Київській. Інший варіант – це розділити маршрути між залізничною та центральною автостанціями. Тобто, щоб міжміські маршрути базувалися на вулиці Київській, а приміські – на станції поблизу залізничного вокзалу. Третій варіант – побудувати нову автостанцію у районі льонокомбінатського кільця. Однак цей варіант дуже затратний. Попередня смета будівництва склала 33 мільйони гривень. Виходить так багато, бо там доведеться переносити комунікації, тролейбусні опори та повністю реконструювати вже існуюче кільце. Станом на зараз місто Рівне не готове витрачати такі великі суми, бо війна з'їдає весь бюджет.

Читайте також на тему: Зачиняється легендарна автостанція «Чайка»

Кінець «Чайки»: що буде на місці автостанції?

Читайте також:  На відкритті ялинки у Рівному зібрали більше 70 тисяч на ЗСУ

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я