Apple прискорила переговори з OpenAI та Google: скоро чекати ІІ на iPhone

6
ШІ

Купертинська компанія планують використовувати вбудований нейронний двигун та просунуті мовні моделі.

Apple активно веде переговори з провідними компаніями в галузі штучного інтелекту, такими як OpenAI та Google, для інтеграції технологій ІІ у свою майбутню операційну систему iOS 18. За інформацією Bloomberg, нова версія системи буде представлена на Всесвітній конференції розробників Apple (WWDC) у червні.

Компанія Apple надає великого значення конфіденційності даних при використанні ІІ-функцій у своїх пристроях. Вона планує використовувати вбудований нейронний двигун та просунуті мовні моделі для досягнення цієї мети.

Переговори з OpenAI активно ведуться, але Apple ще не ухвалила остаточного рішення про партнерів для свого проекту. Можливо, буде обрано іншого розробника ІІ-технологій.
Крім того, Apple веде переговори з Google про можливість інтеграції чат-бота Gemini у свої гаджети. Однак деталі угоди, такі як умови договору, брендинг та інтеграція ІІ в пристрої, поки що не затверджені.

Очікується, що на конференції WWDC Apple представить iOS 18 і надасть розробникам доступ до бета-версії. Повноцінний реліз нової версії ОС відбудеться із випуском iPhone 16 у вересні.

Читайте також:  Apple випустила watchOS 9 з новими циферблатами та тренуваннями

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я