Кому заважає платформа «Дворецька» напроти ринку Дикого?

6

Залізничні колії проходять по центру Рівного, і чимало людей щодня їх переходять, скорочуючи собі шлях від ринків, аби не підніматися нагору через міст по Соборній. Хоч і наражають собі на смертельну опасность, адже потяг може не встигнути загальмувати. До цього вирішивши привернути житель громади Сергій Атаян, який днями подавши електронну петицію міській владі. Крім того, автор петиції пропонує ліквідувати платформу «Дворецьку» біля ринку Дикого, де зупиняються приміські потяги.

На думку автора петиції, зупинка вже не актуальна, бо користується нею небагато людей:

— На ділянці колії від залізничного переїзду на вулиці Пересопницькій до мосту над залізничними коліями на вулиці Степана Бандери немає належного огородження, що створює умови для масового та неконтрольованого переходу громадянами залізничних колій у невстановлених місцях. Поряд із зазначеною ділянкою розташовані центральний продовольчий ринок, ринок Дикого, стадіон «Авангард», житлові квартали, а також гуманітарна гімназія №7, НВК №2 «Школа-Ліцей», інші об'єкти. Через відсутність належного огородження залізничних колій частина громадян, у тому числі неповнолітні, перетинають залізничні колії в невстановлених для цього місцях, нехтуючи правилами безпеки, хоча при цьому поряд є безпечні шляхи перетину, а саме: автомобільно-пішохідні мости та залізничний переїзд на вулиці Пересопницькій.

Додатковою проблемою є функціонування зупинки «Дворецька». На сьогодні її пасажиропотік є незначним та втративши минулу актуальність. Зупинка приміських потягів призводить до тривалого закриття залізничного переїзду на вулиці Пересопницькій, що регулярно спричиняє значні затори в центральній частині Рівного, затримки громадського транспорту та ускладнює рух автомобілів, у тому числі екстрених служб. Прошу ініціювати перед АТ «Укрзалізниця» ліквідацію зупинки потягів на станції «Дворецька» та встановити огородження вздовж залізничних колій між вулицями Пересопницька та Степана Бандери для запобігання травмуванню та загибелі людей.

Чиновники поки що ніяк не відреагували на звернення, чекають, поки воно назбирає достатню кількість підписів.

Читайте також:  У Рівному – спекотний день: у тіні +30°, на сонці – понад +45°

Олена Нездюр, директорка ПП «Торговий центр-Д», також відомого як ринок Дикого:

— Думаю, закриття цієї зупинки вплинуло б на відвідуваність ринку. Напевно, ще треба з'ясувати особу того автора звернення і з якою метою це робиться. Тому що інститут електронних петицій можна використовувати в ручному режимі: тобто пишеш проти фірми, яка тобі не подобається, 250 голосів збираєш — і поїхали. Мабуть, чи варто зібрати статистику Укрзалізниці, користується попитом чи ні та зупинка? Я бачу, що багато людей виходять із приміського залізничного транспорту і так само сідають. Стверджувати, що платформа «Дворецька» не користується попитом — необ'єктивно, м'яко кажучи. А піт є, і він великий. По-друге, колії там обгороджені, інша справа, що люди не завжди дотримуються правил безпеки, іноді ще й перебуваючи при цьому у нетверезому стані. Але це не пов'язано з цією платформою — люди гинуть на коліях та в інших місцях. Ринок щодня відвідують тисячі людей, і багато хто з них прибуває саме залізницею, бо можна вийти неподалік, а не їхати до вокзалу і добиратися звідти.

Олена Ракс.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я