Землетрус у Марокко забрав сотні життів

6

За 70 кілометрів на південний захід від Марракеша серед ночі стався землетрус магнітудою 6,9.

Землетрус у Марокко магнітудою 6,8 балів струсонув північноафриканську країну цієї ночі.

Землетрус у Марокко забрав сотні життів

Як розповіли фахівці американського сейсмологічного центру USGS, землетрус стався на глибині 18,5 км, за 70 км на південний захід від Марракеша і за 60 км на північний схід від міста Тарудант. За даними геофону Центру Гельмгольця у Потсдамі, магнітуда землетрусу склала 6,9. Як повідомляють ЗМІ, внаслідок землетрусу, який вразив кілька регіонів країни, загинули сотні людей, а на фотографіях та відеозаписах у соціальних мережах видно зруйновані будівлі.

За словами очевидців, землетрус викликав паніку серед мешканців Марракеша, Агадіра та інших міст. Як повідомила газета «Le Matin», землетрус відчувався також у Рабаті та Касабланці.

  Землетрус у Марокко забрав сотні життів.  Фото: Carl Campbell / unsplash.com

Землетрус у Марокко 1960 року

Землетруси в Марокко та інших північноафриканських країнах не такі часті, як, наприклад, у зоні Тихоокеанського «вогненного кільця», але вони теж можуть бути дуже серйозними.

Один із найвідоміших і руйнівних випадків у цьому регіоні стався 1960 року — землетрус в Агадирі з магнітудою близько 5,7. За офіційними даними, загинуло понад 12 тисяч людей, і практично все місто було зруйноване. Однак тоді землетрус був менш потужним за магнітудою, але руйнівнішим, в основному через близькість епіцентру до міста і не найкращих будівельних стандартів на той момент.

Читайте також:  В Австралії аборигенам можливо дадуть громадянські права

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :