Збережіть інструкцію: як розпушити пуховик після прання в домашніх умовах

59

Чимало власників пухових курток задаються питанням, як правильно випрати виріб, щоб він не втратив початковий зовнішній вигляд? Власників даного типу одягу лякає думка, що якщо наповнювач зіб’ється після прання в грудки, річ буде неможливо носити. Щоб цього не сталося, куртки на пуху потрібно прати та сушити за певними правилами. Але якщо ви вже випрали таку річ, і наповнювач усередині неї скатався, є два способи розправити пух.

Щоб повернути пуховику або іншому предмету одягу на пуху колишній вигляд, спробуйте такі методи.

Розбийте грудки вручну

Найшвидший спосіб виправити ситуація з грудками – розбити їх своїми руками. Для цього переконайтеся, що пухова куртка повністю висохла. Якщо ви використовуєте сушильну машину, використовуйте метод із м’ячами або кульками для сушіння, щоб вони допомогли рівномірно розподілити пух.

Почніть розбивати грудки з найбільших секцій, які часто розташовуються навколо шиї або нижньої частини пальта. Стисніть грудку пуху зовні однією рукою, а іншою рукою відщипніть таку ж грудку з вивороту куртки. Акуратно діліть грудку на дрібніші частини і будьте обережні, щоб не пошкодити оболонку та вкладиш, натиснувши та натиснувши надто сильно. Підштовхуйте пух невеликими порціями до порожніх секцій перегородки, використовуючи великий та вказівний пальці. Повторюйте цей процес до тих пір, поки фрагмент не буде заповнений рівномірно і всередині не залишатиметься твердих грудок. Якщо сумніваєтеся, піднесіть тканину до яскравого світла і переконайтеся, що не залишилося сегментів, що просвічують. Зробіть те саме з іншими секціями.

Весь процес займе від 20 до 60 хвилин, залежно від величини виробу та обсягу секцій. Після завершення струсіть куртку та розправте її у всіх напрямках для максимального об’єму, який забезпечить вам надійний захист від холоду.

Читайте також:  Згадаймо 90-ті: три класичні страви з рибними консервами

Почніть заново

Ще один варіант – це повторне прання та сушіння. Якщо ви вважаєте, що припустилися помилки, не скориставшись сушаркою або використовуючи невідповідний засіб для чищення, то іноді краще просто почати все спочатку. Неможливо випрати пуховик так, щоб жодне з пір’я не злиплося, але секрет успіху в тому, як ви усунете злипання, висушивши виріб.

Перед пранням пуховика переконайтеся, що всі кишені порожні, а еластичні гумки відпущені таким чином, щоб на тканині не було складок та заломів. Повністю застебніть передню блискавку і залиште кишені відкритими під час прання. Встановіть найхолоднішу настройку пральної машини або щадний режим з температурою 30ºC (максимум 40ºC). Уникайте тривалих циклів віджимання у вологому стані.

Використовуйте спеціальні засоби для «прання пуху». Вони допомагають захистити природні властивості пуху без агресивних хімікатів та забезпечують довгий термін служби вашої куртки. Врахуйте, що біологічний пральний порошок не підходить для пуховиків. Він містить ензими, які позбавляють пухові пір’я їх олій і з часом суттєво знижують їхню продуктивність. Якщо ви випадково випрали куртку з біологічним пральним порошком, поверніть її в пральну машину в режимі полоскання на два цикли, щоб спробувати видалити залишки цього миючого засобу і тим самим знизити шкоду.

Після того, як ви випрали пуховик, не вивішуйте його сушитися на мотузці або сушарці. Це може призвести до того, що пух висохне грудками, і вам доведеться прати його заново або вручну переміщати пух за інструкцією, наведеною вище. Краще дістаньте пуховик з пральної машини і струсіть зайву воду. Покладіть його на великий рушник, потім поверніть рушник і мокрий пуховик у тугий рулон, використовуючи великий тиск. Акуратно відіжміть куртку та рушник разом, щоб передати всю вологу з куртки на рушник.

Читайте також:  Якщо купили не за розміром: як швидко розтягнути нове взуття в домашніх умовах

Переконайтеся, що всі блискавки закриті, і помістіть його в сушарку із чистими тенісними м’ячиками або кульками для сушіння. Використовуйте мінімально можливе налаштування для делікатних тканин і дайте сушарці попрацювати протягом години, перш ніж вивернути пуховик навиворіт і повторити процес ще раз. Великий пуховий куртці може знадобитися від 3 до 8 годин, щоб повністю висохнути і перекласти в сушарку за низького режиму.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я