Залізничне сполучення повернеться до нормального русла

5

Після передбачуваного підпалу пасажирам залізниці дільниці Гамбург – Берлін сьогодні досі чекати обмежень. Відновлення регулярного руху цим маршрутом, ймовірно, буде можливе лише в першій половині дня, повідомила залізниця.

“Ремонтні роботи повинні бути завершені протягом ночі настільки, щоб можна було знову встановити стрілочні переклади та системи сигналізації”, – заявила вчора ввечері представниця компанії. «Ми очікуємо, що рух повернеться до нормального русла протягом суботи».

Лист-визнання на лівій платформі

Вчора в результаті диверсії було серйозно порушено залізничне сполучення між Гамбургом та Берліном. Понад 30 поїздів було повністю або частково скасовано. Проте серйозного хаосу на головних вокзалах Гамбурга та Берліна не сталося.

За даними поліції, протягом ночі у трьох місцях Гамбурга було підпалено кабельні шахти на залізничних лініях. На лівій платформі Indymedia з’явився лист із зізнанням. Федеральний міністр транспорту Фолькер Віссін (СвДП) закликав до послідовного припинення дій правоохоронних органів. «Подібні напади є формою тероризму», – заявив Віссінґ.

Втручання третьої сторони: лише обмежена компенсація

У разі великих затримок чи скасування поїздів пасажири залізничного транспорту мають певні права. Наприклад, вони можуть використовувати свій квиток в інший час і іншим маршрутом до місця призначення або отримати компенсацію вартості квитка. Крім того, в залежності від часу очікування вони можуть вимагати надання харчування та прохолодних напоїв. Про це залізниця повідомила пасажирам на сайті X, що був Twitter: Деякі поїзди скасовані, деякі квитки ще дійсні цієї суботи.

На думку експертів-юристів, перспективи отримання додаткової компенсації в даному випадку, на яку в іншому випадку часто мають право при затримці поїзда більш ніж на одну годину, дуже плачевні. Це пояснюється тим, що передбачуваний підпал є втручанням третьої сторони і, отже, не належить до сфери впливу Deutsche Bahn. Компанія, що знаходиться у федеральній власності, засудила підпал «найрішучішим чином».

Читайте також:  Екс-прем'єр-міністру Хайді Сімоніс 80 років

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :