Юридична поразка колишнього голови адміністрації Трампа Медоуза

5

Після висунення звинувачення у втручанні у вибори в американському штаті Джорджія колишній керівник апарату президента Дональда Трампа Марк Мідоуз зазнав юридичної поразки в суді. У середині серпня Медоузу разом із Трампом та іншими обвинуваченими у штаті Джорджія було пред’явлено звинувачення у спробі змінити результат президентських виборів 2020 року у цьому штаті.

Після цього 64-річний президент попросив передати справу до федерального суду, оскільки сподівався, що це буде вигідно. Згідно з опублікованим вчора ввечері (за місцевим часом) судовим документом, суддя, який розглядає справу, Стів Джонс відхилив це прохання.

Перенесення справи до федерального суду, на думку експертів у галузі права, мало б практичні наслідки: відбір присяжних охоплював би як демократичний округ Фултон, а й ширшу територію. Судові засідання не можна було б фотографувати або транслювати на телебаченні, оскільки це заборонено у федеральних судах.

Рішення цікаве тим, що адвокати Трампа також можуть вимагати передачі справи. У четвер вони повідомили суду про необхідність розглянути такий варіант. Медоуз заявив, що подасть судовий позов проти цього рішення.

Читайте також:  багато "рейхсбюргерів" готові до насильства

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :