Як вибрати правильну новорічну ялинку: 7 корисних порад

37

Новий Рік багато хто вважає найславетнішим і найулюбленішим святом ще й тому, що він дарує нам можливість долучитися до вікових традицій, однією з яких є прикраса ялинки! З раннього дитинства ми з передчуттям чекаємо цього чудового та радісного таїнства: ритуалу вибору ялинки, іграшок тощо. Як не помилитись, обираючи святкове дерево?

Час покупки

У цьому питанні є два рішення: купити ялинку ближче до Нового року або заздалегідь, щоб поставити одразу у відро з вологим піском. Дерева вирубують приблизно за місяць до свята та розвозять ялинковими базарами. Дата на свіжість хвої не впливає. Ялинку краще купувати в середині грудня, до кінця місяця залишаються найнеліквідніші екземпляри. Заплануйте покупку в першій половині дня, вибирати краще за природного освітлення, пише Lisa.

Рулетка

Перед походом на ялинковий базар краще виміряй простір, який можна віддати для новорічного дерева. Запишіть параметри та візьміть із собою рулетку. Визначати габарити на око не варто, щоб потім не розчаровуватись. Занадто мініатюрний екземпляр загубиться посеред кімнати, а великий доведеться підпилювати.

Ялинковий базар

Зазвичай ялинкові базари починають працювати до середини грудня. Краще вибрати найближчий – так буде простіше донести хвойну красуню додому, без використання автомобіля.

Стовбур

Стовбур не повинен бути надто тонким, інакше ялинка стоятиме нестійко і не витримає новорічних іграшок. Оптимальний діаметр для 2-метрового дерева – приблизно 5-6 см. Зверніть увагу на кору. Важливо, щоб не було слідів плісняви, темних плям. А наявність смоли – ознака якості.

Запах

У новорічного дерева має бути хвойний запах. Візьміть кілька голок і розімніть у руках. Пахне – значить екземпляр гарний. Якщо немає аромату, не варто брати таку ялинку додому. Це ознака хвороби.

Читайте також:  Які овочі допоможуть позбутися жиру на животі

Колір

У новорічної ялинки хвоя має бути насичено-зеленого або блакитного відтінку. Жовті та помаранчеві голочки говорять про те, що дерево потребує води. Принесена в будинок ялина швидко сиплеться, не доживе до бою курантів. Жодні водні процедури вже не допоможуть.

Хвоя та гілки

Голочки у здорової ялинки м’які та гладкі. Проведіть рукою по гілці, якщо більшість хвої залишилася в долоньках, – поганий знак. Не вдасться донести цілістю до будинку. Зверніть увагу на міцність гілок, тонкі не витримають новорічне оздоблення. І так, вони мають бути еластичні.

Після придбання не заносите ялинку відразу в тепле приміщення. Різкі перепади температур згубні. Нехай вона трохи адаптується на балконі чи на свіжому повітрі.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я