Як сушити випрані речі вдома взимку: корисні правила від експерта

17

З відомих причин, новий опалювальний сезон у Європі буде холоднішим за попередні. У приміщеннях буде нижча температура та вологіше повітря. При цьому закономірно виникає проблема із сушінням випраної білизни.

Як пише Obozrevatel, кілька порад із цього приводу дала Роберта Пампаццо – старша маячня-менеджерка одного з найпопулярніших засобів для прання, яку називають гуру з догляду за речами. “Одяг довше сохне в приміщенні і може ввібрати неприємний затхлий запах, особливо в невеликих кімнатах та кімнатах з килимовим покриттям”, – пояснила експерт.

Щоб уникнути цього, Пампаццо порадила не прати одразу дуже велику кількість речей. Так вони і очистяться недостатньо, і довше сохнуть, адже через велике скупчення речей на сушарці вода з них випаровуватиметься повільніше. Для швидшого просушування речі повинні розташовуватися вільно. До того ж їх бажано за кілька годин розгорнути іншою стороною, щоб внутрішня сторона виявилася зовні.

Також експерт рекомендує ставити прання на додатковий віджимання. “Добре викрутіть білизну і як слід струсіть її, коли виймаєте з пральної машини, щоб видалити зайву воду і вологу”, – каже вона. Чим менше води залишиться в тканині, тим швидше вона висохне. Але при цьому Пампаццо нагадала, що важливо не виходити за рамки рекомендацій щодо догляду для кожної окремої речі. Занадто сильний віджимання може пошкодити трикотаж або інші делікатні тканини.

Окремо експерт порадила не тримати довго речі у барабані. По можливості слід виймати їх і розвішувати, як тільки пральна машина сповістить про закінчення роботи. Так ви уникнете сирого запаху і навіть (у найгірших випадках) розвитку цвілі.

Що стосується самого процесу сушіння, то для цього слід вибирати приміщення з найкращою циркуляцією повітря і такі, де ви проводите менше часу. Розміщуйте сушарку там, де ви можете хоча б відкрити вікно незалежно від сезону. Балкон чи лоджія – гарний варіант. Сушарка у спальні чи вітальні може перезволожити повітря та спровокувати розвиток цвілі.

Читайте також:  Банк запропонував клієнтці 600 євро компенсації за вкрадені з рахунку 20 000 євро

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я