Як облаштувати квартиру по феншуй: поради та лайфхаки

23

Феншуй – давня даоська практика облаштування простору, пошук сприятливих потоків енергії ци (чи) та використання їх на благо людини.

Прийшовши на Захід, феншуй змінився, спростився. Консультант та автор книг з класичного феншуй Анатолій Соколов розповідає, що потрібно знати, якщо ви хочете організувати простір свого житла відповідно до китайського навчання, пише 7days.

Феншуй створювався не для квартир, а для будинків. Вчення виникло п’ять тисяч років тому, а квартири масово з’явилися лише два століття тому. Тому для квартир феншуй має обмеження, головне з яких: якщо будинок ми можемо розгорнути як завгодно, зробити фасад, який хочемо, то з квартирою так не вийде.

За формою квартира має бути правильна – квадратна чи прямокутна, не надто витягнута. Г і П-подібні квартири з секторами, що бракують, – не найкращий варіант.

Але якщо ви вже живете у такому приміщенні, ви можете його покращити. На стіну, за якою знаходиться сектор, що бракує, потрібно повісити дзеркало. Але за умови, що у відображення не потрапляє спальне місце. У феншуй вважається, що вішати дзеркало у спальні, щоб у ньому відбивалося саме ліжко, не варто, якщо ви не хочете впустити когось стороннього у ваше особисте життя.

Краще не мати у спальні вітринні вікна. Нижню їх частину слід по можливості закрити, що зазвичай роблять люди інтуїтивно. Феншуй у принципі не рекомендує великих вікон у житлових приміщеннях: у такому разі будь-яка енергія швидко входить і виходить, а це погано.

З цієї точки зору також недобре, коли вхід у квартиру відразу виходить на вікно – таке зустрічається часто. Перенести вхідні двері навряд чи вийде, але можна поставити ширму, якусь перешкоду, скажімо, у вигляді шафи, між дверима та вікном.

Читайте також:  Коли потрібно робити УЗД органів малого тазу?

Несприятливими також є будь-які прямі коридори, особливо якщо вони спрямовані на кімнати. Намагайтеся уникати прямих ліній у квартирі. Погано, якщо ми заходимо в приміщення і одразу упираємося в санвузол – весь потік енергії перенаправляється до туалету. Згідно з феншуй, у такій квартирі ніколи не збиратимуться гроші, а все, що прийшло, йтиме. Найкраще, якщо при вході в будинок людина потрапляє до житлового приміщення, а санвузол знаходиться збоку.

У феншуй існує принцип інь та ян, баланс протилежностей – чоловічого та жіночого, гарячого та холодного тощо. буд. Є й складніший принцип п’яти елементів (Вогонь, Вода. Дерево, Земля, Метал), п’яти фаз трансформації життя. Всі ці принципи легко переносяться на інтер’єр приміщення. Наприклад, погано, коли в квартирі є тільки один колір – повинні бути і м’які, і активніші тони, які при цьому представлені рівномірно.

Феншуй за своєю суттю – це проектування функціонування та організації нашого будинку на нашу долю. Рекомендації засновані на простих та зрозумілих аналогіях. Ми дивимось на світ очима, а будинок/квартира – вікнами. Якщо вікна побиті, брудні та закриті, то у людини можуть бути проблеми із зором. Плита та кухня – це аналогія з органами травлення. Якщо на плиті бруд, безлад, то це може позначитися на органах ШКТ. Каналізаційна система – це органи виділення, а електропроводку можна співвіднести з нервовою системою. Феншуй вчить, що від того, як ми організуємо свій простір, залежить все наше життя.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я