Як не переплатити велику суму грошей за кредит?

23

Життя стає дедалі дорожчим: зростають ціни як на енергоресурси, так і на споживчі товари, тому людям доводиться все частіше замислюватися про те, як ефективніше витрачати свої гроші. Один із способів заощадити – переглянути умови існуючих кредитів та довірити їх оцінку досвідченій та компетентній компанії. На що звернути увагу і що робити, щоб зменшити платежі за кредитними зобов’язаннями, розповідає Йорен Граудс (Jorens Grauds) – виконавчий директор «ПРОГРАМИ ДОПОМОГИ ЛАТВИЙСЬКИМ ПОЗИЧНИКАМ» (LATVIJAS KREDĪTŅĒMĒJU PALĪDZĪBAS.

Читайте, що написано дрібним шрифтом

Щоб зрозуміти, наскільки велика реальна загальна вартість кредиту, дуже цінно ознайомитися з усіма умовами договору і звернути особливу увагу як відсоткову ставку за кредитом, а й інші витрати. Саме загальна вартість кредиту має бути вирішальною при виборі кредитної пропозиції. Вони включають комісію за видачу кредиту, щомісячну плату за обслуговування та відсоткову ставку. Розрахувати загальну вартість кредиту дуже просто – помножте щомісячний платіж на кількість місяців погашення кредиту та відніміть від цієї суми суму позики. Результат може бути напрочуд великим, тому при виборі кредитної пропозиції орієнтуйтеся не тільки на процентну ставку! Часто значну частину загальних витрат за кредитом становить комісія за оформлення, яка є разовим платежем і розраховується під час укладання нового кредитного договору. Ця сума або автоматично віднімається при видачі кредиту, або додається до основної суми кредиту, і вона також оподатковується відсотковою ставкою, яка стосується всього кредиту. Якщо комісія за укладання договору в договорі не обумовлена, то ще уважніше вивчіть договір та графік погашення, і особливу увагу зверніть на річну відсоткову ставку – вона може бути непомірно високою.

Вічно невиплачуваний – короткостроковий дистанційний кредит

Можливо, ви знайомі з цим видом кредиту, за який ви можете сплачувати комісію за продовження протягом тривалого часу (оплата складається лише з відсотків) та повертати основну суму, коли захочете. На жаль, багатьом дуже складно одразу погасити всю суму кредиту, тож договір продовжується. Відповідно до звіту Центру захисту прав споживачів щодо стану ринку споживчого (небанківського) кредитування у 2021 році, 52% позичальників продовжували короткострокові дистанційні договори три і більше разів. Продовження договору означає, що виплачується відсоток від витраченої суми до того часу, поки позичальник не накопичить гроші на повного погашення кредиту.

Читайте також:  Як у 50 років виглядати на 30: секрет правильного крему та один унікальний продукт

Є рішення!

“LATVIJAS KREDĪTŅĒMĒJU PALĪDZĪBAS PROGRAMMA” – чудовий помічник для тих, хто хоче значно скоротити щомісячний платіж за існуючими кредитами, заощадити на адміністративних витратах та знизити відсоткову ставку. Якщо у вас є хоча б один кредит, то варто розглянути пропозицію “LATVIJAS KREDĪTŅĒMĒJU PALĪDZĪBAS PROGRAMMA” для об’єднання кредитів. Це можливість об’єднати всі свої зобов’язання в один кредит на набагато вигідніших умовах і відтепер платити лише один платіж на місяць. Вашою перевагою буде знижена відсоткова ставка і, отже, нижчий щомісячний платіж. Крім того, ситуація кожного клієнта розглядається індивідуально, і навіть якщо у вас лише один кредит, до якого ви хочете застосувати максимально вигідні умови, рішення буде знайдено.

SIA “LATVIJAS KREDĪTŅĒMĒJU PALĪDZĪBAS PROGRAMMA” – ліцензований кредитний посередник (ліцензія № KS-15). З 2017 року LKPP.LV є найбільшим кредитним посередником у Латвії у сфері об’єднання кредитів. Щомісяця за допомогою LKPP.LV в середньому 500 позичальників знижують відсоткову ставку, щомісячний платіж та строк погашення своїх наявних кредитів. З 2022 року LKPP.LV також допомагає тим, хто веде господарську діяльність.

Більше інформації: WWW.LKPP.LV, INFO@LKPP.LV, +371 24882424, +371 64444446.

Матеріал підготовлений у співпраці з LKPP.LV.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я