Вимоги асоціації міст щодо боротьби з дефіцитом житла

2

За даними Асоціації міст, близько 15% людей у ​​містах живуть у надто маленьких, перенаселених квартирах. Як можна змінити ситуацію?

Вимоги асоціації міст щодо боротьби з дефіцитом житла

Вимоги асоціації міст щодо боротьби з дефіцитом житла

Збільшення коштів на будівництво соціального житла, посилення права першої відмови для муніципалітетів та сильніші стимули для обміну житла – такі вимоги Асоціації міст Німеччини через брак житла. Ці заходи входять до пакету вимог, наданих асоціацією після зустрічі в Нойбранденбурзі, близько 20 керівників міст з усієї Німеччини.

Нове будівництво та існуюче житло

«Усе менша кількість соціального житла, витрати на будівництво, що різко зростають, і високий попит – це небезпечна суміш», – заявив Маркус Леве (ХДС), президент Асоціації міст та мер Мюнстера.

«Житлове будівництво зараз поставлене на гальма, оскільки будувати нові будинки та квартири зараз нікому не вигідно». Проблема нестачі житла не може бути вирішена лише за рахунок нового будівництва; необхідно враховувати та існуюче житло.

За даними Асоціації міст, близько 15% жителів міст живуть у надто маленьких та перенаселених квартирах. У той же час люди похилого віку, зокрема, живуть у дуже великих квартирах. Їх обмін із укладанням нових договорів найму недоцільний. Тут потрібні нові інструменти.

Крім того, федеральний уряд та уряди земель повинні сприяти інвестиційним субсидіям досягненню поставленої федеральним урядом мети – будувати 100 тис. одиниць соціального житла на рік. За задумом асоціації, право переважної купівлі має поширюватися також на всі землі в муніципальному районі.

Читайте також:  СПД наполягає на збільшенні податкових коштів на догляд за людьми похилого віку

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я




Введіть символи зображені вище :