Virgin Galactic відправила до космосу ще трьох туристів

6

За повідомленнями ЗМІ, вже продано близько 800 квитків на майбутні польоти.

Virgin Galactic відправила до космосу ще трьох туристів

Космічна компанія британського мільярдера Річарда Бренсона Virgin Galactic відправила в коротку подорож до космосу ще трьох туристів.

“2 британських і 1 американський підприємець злетіли на кораблі “VSS Unity” з космодрому в американському штаті Нью-Мексико і приземлилися приблизно за годину”, – повідомила компанія.

3 пасажири, які зазнали невагомості протягом кількох хвилин, купили свої квитки багато років тому.

Вартість квитків на сьогодні – близько 450 тисяч доларів

Це був третій комерційний політ Virgin Galactic: наприкінці червня троє італійських вчених взяли участь у першому комерційному космічному польоті компанії, а у серпні на борту перебували 80-річний колишній учасник Олімпійських ігор та дует матері та дочки з карибської держави Антигуа та Барбудаякі виграли квитки у благодійній лотереї

Бренсон та його компанія працюють над початком комерційних польотів вже близько 20 років – з неодноразовими невдачами.

За даними компанії, вартість квитків на сьогоднішній день становить близько 450 тисяч доларів (близько 400 тисяч євро). За повідомленнями ЗМІ, вже продано близько 800 квитків на майбутні польоти. Космічні польоти для тих, хто має кошти, пропонують і інші компанії, у тому числі Blue Origin засновника Amazon Джеффа Безоса та SpaceX мільярдера Ілона Маска.

Читайте також:  Допомога Україні: роль Держдепартаменту США

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :