Війна проти України: новий тип безпілотника

6

Україна неодноразово та успішно атакувала російські військові об’єкти за допомогою безпілотних літальних апаратів. Тепер, як стверджується, було застосовано новий, особливо ефективний тип безпілотника. Новини з першого погляду.

Війна проти України: новий тип безпілотника

За повідомленнями ЗМІ, новий тип безпілотника кілька днів тому допоміг атакувати військову частину аеропорту у прикордонному з Росією Курську. Тим часом президент України Володимир Зеленський підрахував, скільки винищувачів буде потрібно його країні для подальшої відсічі російським окупантам.

ЗМІ: Україна атакувала російський «Курськ» картонними безпілотниками

У ніч на неділю було застосовано 16 ракет із картону, які, як стверджується, важко виявити зенітним радарам, повідомили вчора українські ЗМІ з посиланням на джерела у спецслужбі СБУ. За наявними даними, у Курську було пошкоджено п’ять російських винищувачів та кілька систем ППО. Спочатку це не вдалося підтвердити.

Раніше російська влада підтвердила факт зенітного вогню по безпілотних літальних апаратах противника, але не дала жодної інформації про пошкодження літаків та іншої військової техніки. На супутникових знімках, зроблених у понеділок, також було видно чітко помітних руйнувань.

Зеленський: Україні необхідно загалом 160 винищувачів

За словами Зеленського, окрім уже взятих на себе зобов’язань, Україні необхідно ще близько 100 винищувачів для захисту від агресивної війни Росії. «Загалом нам необхідно близько 160 винищувачів для створення потужних ВПС»– сказав Зеленський в інтерв’ю, опублікованому португальським громадським телебаченням. Це, за його словами, має позбавити Росію можливості домінувати у повітряному просторі України. За його словами, на сьогоднішній день Київ отримав зобов’язання на постачання “50-60” винищувачів F-16.

У своєму вечірньому відеозверненні Зеленський також наголосив на підписанні контракту на спільне виробництво озброєнь з найбільшою британською оборонною компанією BAE. «Наша мета – виробляти в Україні найкориснішу оборонну зброю. І це станеться»– сказав він.

Читайте також:  Відкрито новий вид бактерій для очищення Каспійського моря від нафтових забруднень

Головний дипломат ЄС: Країни підтримують нову мету

За словами головного дипломата ЄС Жозепа Борреля, міністри закордонних справ країн ЄС підтримують плани щодо розширення європейської тренувальної місії для українських збройних сил. Міністри схвалили його пропозицію поставити нову мету – навчити 40 тис. солдатів, повідомив Боррель після консультацій ЄС у Толедо (Іспанія).. За даними, опублікованими в середу, нинішню мету – 30 000 навчених українських солдатів до кінця року – буде досягнуто вже до кінця жовтня.

Глави МЗС обговорили поновлення дії зернової угоди

Міністри закордонних справ Росії та Туреччини обговорили у Москві можливість поновлення дії угод про експорт українського зерна через Чорне море. Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров вимагає від Заходу гарантій того, що його країні також буде дозволено безперешкодний експорт зерна та добрив. Тоді Росія буде готова повернутися до зернової угоди, припиненої у середині липня, сказав він.

Це стає важливим сьогодні

Новий навчальний рік розпочинається сьогодні як у Росії, так і на Україні, яка перебуває під ударом. В Україні багато школярів все ще залежить від дистанційного навчання у зв’язку з російськими обстрілами.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :