Уряд США проти видобутку нафти на півночі Аляски

8

Президент США Байден поки що відмовився від прав на буріння в рамках спірного проекту Willow. При цьому він продовжує наголошувати на необхідності балансу між захистом клімату та забезпеченням енергетичної безпеки.

Уряд США проти видобутку нафти на півночі Аляски

Президент США Джо Байден вживає заходів проти видобутку нафти на значній території Аляски. Уряд США позбавив права на буріння у природоохоронній зоні на півночі штатуяка була надана на початку 2021 року.

Крім того, Міністерство внутрішніх справ запропонувало нові правила. Вони забороняють буріння нафтових та газових свердловин у деяких частинах Національного нафтового заповідника, багатого на корисні копалини. «Арктика нагрівається більш ніж у два рази швидше, ніж решта світу в умовах кліматичної кризи, і має бути захищена»заявив Байден у середу ввечері

Уряд США проти видобутку нафти північ від Аляски.  Фото: Unsplash License / Unsplash.com

У березні уряд США схвалив спірний проект буріння нафтових свердловин на Алясці – Willow Project енергетичної компанії Conoco Phillips. У найближчі десятиліття, що належать державі землях Національного нафтового резерву, планується видобути близько 600 млн. барелів нафти. Екологічні групи попередили про шкоду для довкілля та клімату.

Уряд Байдена вказав на те, що за його попередника Дональда Трампа екологічні оцінки запланованих бурових проектів у Національному заповіднику дикої природи Аляски, поза всяким сумнівом, були неадекватними.

Білий дім намагається знайти баланс між екологічною та кліматичною політикою та планами щодо підвищення енергетичної безпеки за рахунок внутрішнього виробництва.

Читайте також:  Несподіваний крок Нігерії проти інфляції: зміна дизайну грошових купюр

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :