Урагани в Бразилії забрали життя 41 людину

7

У штаті Ріо-Гранде-де-Сул від ураганів постраждали 150 тисяч людей, майже 3200 залишилися без даху над головою.

Урагани в Бразилії забрали життя 41 людину

Урагани в Бразилії вразили американський континент. За офіційними даними, кількість загиблих внаслідок сильних ураганів на півдні Бразилії зросла щонайменше до 41 людини. Ще 46 людей вважаються зниклими безвісти, повідомив уряд штату Ріо-Гранде-де-Сул. Більшість жертв припадає на муніципалітети Мусум (15 осіб) та Рока Салес (10 осіб). За даними уряду, всього від ураганів постраждали майже 150 тисяч людей, і понад 3 тисячі залишилися без даху над головою.

У затопленому районі на північний захід від столиці штату Порту-Алегрі, за повідомленнями ЗМІ, останніми днями вже доводиться рятувати людей із дахів будинків. У суботу влада хотіла розподілити медикаменти та медичні препарати в долині річки Такарі. Жителі інших районів штату передали таку кількість продуктів харчування, води, одягу, ковдр та матраців, що для прийому всього цього знадобилося використання сил цивільної оборони, пише уряд.

У південній півкулі зараз зима. Ріу-Гранді-ду-Сул – найпівденніший і один із найбагатших штатів Бразилії. У ньому дуже європейський вплив: перші німецькі іммігранти оселилися тут 1824 року. Сьогоднішні мешканці штату називаються в Бразилії гаучос, з наголосом на «у», на відміну від гаучос в Аргентині.

Читайте також:  Знайдено масові поховання дітей індіанців

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :