Україна атакує російські військові кораблі

5

За офіційними даними, два бойові кораблі отримали пошкодження минулої ночі внаслідок українських ракетних обстрілів міста-порту Севастополя на анексованому Росією 2014 року Кримському півострові.

«Внаслідок влучень крилатих ракет противника пошкодження отримали два кораблі, які перебувають на ремонті», – йдеться у повідомленні Міноборони РФ. Раніше призначений Москвою губернатор Михайло Развощиков повідомив, що в результаті атаки постраждали 24 особи.

За російською інформацією, зенітники випустили сім крилатих ракет. Крім того, було знищено трьох водних безпілотників, які використовувалися при атаці на Орджонікідзевський суднобудівний завод. Ця інформація не може бути підтверджена незалежними експертами. Крім того, у звіті міністерства не вказано, скільки крилатих ракет досягло мети і яких збитків було завдано.

Українські ЗМІ опублікували фотографії палаючої верфі. Американські військові блогери пишуть, що доки потрапили підводний човен класу «Кіло» та десантний корабель. Підводні човни класу “Кіло”, побудовані з 1980 року, оснащені дизельними двигунами і досі використовуються у ВМФ Росії для вирішення різних завдань.

Читайте також:  Фон Брунн та Ендрес залишаються біля керма баварської СДПН

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :