У місті Костянтинівка на сході України обстріляно ринок

10

Костянтинівка розташована всього за 20 км на південний захід від міста Бахмут.

У місті Костянтинівка на сході України обстріляно ринок

Внаслідок російського обстрілу ринку у місті Костянтинівка на сході України загинули, за офіційними даними, не менше 16 осіб. “Серед них є дитина”, – повідомив у Telegram прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Ще понад 30 людей, за даними влади, зазнали поранень.

Президент України Володимир Зеленський підтвердив факт російської атаки та численні жертви у місті на Донеччині. «Нормальний ринок. Магазини. Аптека. Люди, які не зробили нічого поганого», – написав він, висловивши співчуття сім’ям загиблих. Число жертв може ще збільшитися, додав він. Зеленський сказав про «нахабство зла».

Місто неодноразово було об’єктом російських атак

Глава держави також опублікував короткий відеозапис, на якому нібито зафіксовано момент вибуху в жвавому районі. Він також показав фотографії пошкоджених фасадів будинків, калюжі крові на землі та рятувальників, що гасять полум’я. Який саме снаряд потрапив до будівлі, спочатку було незрозуміло. Деякі місцеві ЗМІ припустили, що це ракета С‑300.

Костянтинівка розташована всього за 20 км на південний захід від міста Бахмут, окупованого росіянами під час агресивної війни кілька місяців тому, і неодноразово ставала об’єктом російських атак. Не далі як у липні Україна звинуватила Росію у касетному бомбардуванні Костянтинівки, внаслідок якої загинула дитина. До цього внаслідок російських обстрілів у підконтрольному Україні місті також неодноразово гинули мирні жителі.

Читайте також:  "Тайвань - це маяк свободи"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :