Тисячі човнових мігрантів досягають Лампедузи: табори переповнені

9

Італійський середземноморський острів Лампедуза знову зіткнувся з дуже великою кількістю мігрантів, що прибувають на човнах. З неділі на острів прибуло понад 2 тисячі осіб, повідомляє агентство Ansa.

Після періоду деякого ослаблення прибуття мігрантів на острів, вранці перед причалом порту острова утворилася черга з невеликих металевих човнів, щоб причалити до порту, повідомляє Ansa.

Лише у понеділок на 51 човні до Лампедузи прибуло близько 1900 середземноморських мігрантів. Однак сьогодні все ще важко скласти уявлення про тих, хто прибув. Більшість людей відпливли з прибережного туніського міста Сфакс, повідомляє Ansa. За проїзд до Європи вони заплатили контрабандистам від 1000 до 5000 туніських динарів (близько 300-1500 євро).

Лампедуза знову і знову переповнена

Табір первісного прийому біженців на острові Лампедуза переповнений, як уже неодноразово бувало цього року. Так звана «гаряча точка» у глибині невеликого острова насправді розрахована лише на 400 осіб. Щоб розвантажити табір, влада намагається переправити якнайбільше людей на материк на поромах або поліцейських катерах.

Лампедуза розташована між Сицилією та Північною Африкою, трохи менш ніж за 190 кілометрів від туніського прибережного міста Сфакс. Міністерство внутрішніх справ у Римі нарахувало близько 116 тис. осіб (станом на 11 вересня), які добралися до Італії на човнах цього року – за той же період минулого року їх було трохи менше 63,5 тис. Раз у раз відбуваються катастрофи під час небезпечні переправи.

Читайте також:  Зустріч Бербок з еміром Катару: енергетика та права людини

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :