Трамп збирає пожертвування для колишнього адвоката Джуліані

4

Разом із Дональдом Трампом він намагався запобігти підтвердженню перемоги Джо Байдена у 2020 році, а тепер адвокат Руді Джуліані має постати перед судом – і для цього йому потрібні великі гроші.

Трамп збирає пожертвування для колишнього адвоката Джуліані

Колишній президент США Дональд Трамп збирає пожертву для свого колишнього адвоката Руді Джуліані, повідомляють ЗМІ. Виручка від збору коштів, що відбувся в гольф-клубі Трампа Bedminster у штаті Нью-Джерсі, допоможе 79-річному адвокату сплатити мільйонні судові витрати, повідомляє CNN.

Джуліані перебуває у центрі кількох справ, пов’язаних із президентськими виборами 2020 р. У серпні проти нього та ще 18 осіб, включаючи самого Трампа, було висунуто велике звинувачення у зв’язку зі спробою фальсифікації виборів у штаті Джорджія.

Mar-a-Lago.  Фото: Jud McCranie/wikipedia.org

Син Джуліані Ендрю повідомив телекомпанії WABC, що до початку вечері у четвер увечері було обіцяно пожертвувати більше одного мільйона доларів (понад 933 тис. євро). Цього недостатньо, щоби покрити судові витрати його батька. Особливо у зв’язку з позовом у Джорджії цього було достатньо, «щоб зібрати команду справді сильних юристів, які зможуть реально боротися з цим».

Трамп також погодився провести ще один збір коштів у своєму маєтку Мар-а-Лаго у Флориді восени чи взимку.

Джуліані, який обіймав посаду мера Нью-Йорка з 1994 по 2001 рік, вважається одним із найсуперечливіших людей у ​​США, принаймні з моменту президентських виборів 2020 року. Перед тим як прихильники Трампа увірвалися до Капітолію, Джуліані допоміг розпалити натовп на мітингу.

Будучи особистим адвокатом Трампа, він був однією з рушійних сил поширення бездоказових звинувачень у шахрайстві після виборів та запобігання підтвердженню перемоги Джо Байдена. Десятки позовів, поданих табором Трампа з метою оскаржити результати виборів, не мали успіху.

Читайте також:  Що не можна робити, якщо одержали опік під час готування

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :