THW готує допомогу у затоплених районах Лівії

5

Увечері Лівія направила міжнародний запит про допомогу. THW може в найкоротший термін надати намети з освітленням, похідні ліжка, ковдри, спальні килимки та електрогенератори.

THW готує допомогу у затоплених районах Лівії

THW готує допомогу у затоплених районах Лівії

Німецьке федеральне агентство технічної допомоги (THW) готує гуманітарну допомогу до затоплених районів Лівії. Президент THW Сабіна Лакнер заявила в середу, що оскільки організація постійно зберігає товари для подібних запитів, вона може в найкоротші терміни надати намети з освітленням, похідні ліжка, ковдри, спальні килимки та електрогенератори. Увечері Лівія направила відповідний міжнародний запит про допомогу.

Зокрема, має бути поставлено 100 наметів з освітленням, 1000 похідних ліжок, 1000 ковдр, 1000 спальних матів та 80 електрогенераторів. В даний час матеріали збираються в логістичних центрах THW у Баварії та Баден-Вюртемберг.

За словами представника THW, поки що неясно, коли саме вантажі будуть доставлені в зону лиха. Наразі йдеться лише про доставку вантажів, тому рятувальні команди до Лівії не полетять.. Однак, за словами речника, все ще може скластися по-іншому.

Шторм “Даніель”, який раніше обрушився на Грецію, в неділю обрушився на північноафриканську країну Лівію. За словами представника міністерства внутрішніх справ одного з двох урядів цієї країни, охопленої громадянською війною, загинули тисячі людей.

Читайте також:  Проти кліматичних активістів потрібні репресії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :