Напевно кожній з вас приємно згадувати моменти задоволення у ліжку з коханим. Вершина цього задоволення – оргазм! Це складний психофізіологічний процес. Відбувається скорочення м’язів тазового дна та викид ендорфінів – гормонів щастя.
Завдяки можливостям науки уже відомо багато цікавих фактів про жіночий оргазм:
- Середня тривалість жіночого оргазму – 20 с.. Це приблизно у 4 рази довше, як у чоловіків.
- Оргазм відчуває не лише тіло, а й мозок (пробуджується так званий “центр задоволення”). Одне без іншого не може бути повноцінним.
- Цікаво, що під час оргазму в корі головного мозку активізуються дві ділянки одночасно – одна відповідає за задоволення, а інша за біль. Цим і пояснюються дивні гримаси під час сексу.
- Шанси отримати оргазм зі знайомим партнером на 25% вищі, аніж з незнайомцем. Тому так званий секс на одну ніч – не найкращий варіант отримати задоволення.
- Переважна більшість жінок не отримує оргазму без стимуляції клітора. Іноді для досягнення піку не потрібне проникнення.
- Близько 70% жінок імітують оргазм. В більшості випадків з думкою “Аби це швидше скінчилось”, але щоб не образити партнера.
- Деякі люди не можуть отримати оргазм. Такий стан називається аноргазмія – визнаний сексуальний розлад.
- Оргазм може бути мимовільний – під час сну, певної діяльності, перегляду фільму і навіть під час пологів.Окремо можна виділити коргазм – різновид мимовільного оргазму. Може відбуватись лише під час фізичних навантажень – виконання певних вправ у спортзалі чи їзди на велосипеді.
- Оргазм – чудове знеболююче. У багатьох випадках спостерігається полегшення болю на деякий час.
- Ну і ще є думка, що оргазми позитивно впливають на креативність та швидкість мислення. Адже під час статевого акту підвищується артеріальний тиск і покращується кровообіг.
Тож, кохайтеся, отримуйте задоволення, насолоджуйтесь та відчувайте. Адже здатність досягти оргазму з партнером – ознака фізично та психологічно здорової жінки.
Будьте щасливі та здорові❤️