Таблетки від головного болю: 5 помилок при прийомі

13

Багато людей, коли болить голова, приймають таблетки, не дотримуючись ряду важливих правил. Це може призвести до серйозних наслідків організму.

Таблетки від головного болю допомагають полегшити неприємні симптоми. Відомо понад 200 різних типів головного болю. Більшість людей навіть не замислюються, що вони роблять низку помилок, коли у них болить голова. Невролог пояснює, що необхідно враховувати під час прийому таких ліків, пише Aussiedlerbote.de.

Багато типів головного болю спровоковані стресом, нестачею рідини в організмі або м’язовою напругою. Мігрень – це вже самостійна хвороба, яка часто супроводжує людей протягом усього їхнього життя.

Напад мігрені зазвичай викликається певними подразниками. Це можуть бути, наприклад, коливання температури, певні продукти, алкоголь та недосипання. Певні типи головного болю вимагають прийому різних ліків. Немає однієї чарівної таблетки, яка допомагатиме від усього.

Таблетки від головного болю слід приймати з обережністю. Щоб запобігти симптомам, викликаним ліками від головного болю, які страждають на головний біль повинні уникати п’яти головних помилок.

1. Занадто частий прийом таблеток

Може призвести до посилення і частих головних болів. Знеболюючі та ліки від мігрені не можна приймати частіше за десять днів на місяць і не довше трьох днів поспіль.

2. Самолікування без медичного огляду

Будь-хто, хто страждає від частих головних болів, повинен обов’язково звернутися до лікаря. З одного боку, з’ясування причини. З іншого боку, щоб координувати заспокійливу терапію. Дозування та частота прийому повинні бути встановлені лікарем.

3. Висока доза

При перевищенні добової дози, рекомендованої лікарем, може виникнути ризик появи небажаних побічних ефектів. Наприклад, запалення слизових оболонок, виразки або кровотечі у шлунково-кишковому тракті.

4. Прийом знеболюючих препаратів натщесерце

Якщо у людини чутливий шлунок, не можна приймати таблетки, що містять активні інгредієнти, бупрофен, диклофенак, напроксен, ацетилсаліцилову кислоту та парацетамол. Це може посилити проблеми зі шлунком.

Читайте також:  5 помилок при виборі вина, які допускають абсолютно все

5. Прийом таблеток без води

Знеболюючі препарати завжди необхідно приймати з негазованою водою. Рідина не впливає на активні інгредієнти. Завжди необхідно випивати велику склянку води при прийомі таблеток. Так вони не застряють у стравоході і добре розчиняються у шлунку, що прискорює всмоктування діючої речовини.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я