Сину Байдена висунуть звинувачення у вересні

8

Спеціальний слідчий Вайс планує звинуватити Хантера Байдена до кінця вересня. Звинувачення стосується незаконного володіння вогнепальною зброєю. Розслідування може вплинути на виборчу кампанію батька.

Сину Байдена висунуть звинувачення у вересні

Синові президента США Джо Байдена, Хантеру Байдену, незабаром висунуть звинувачення. Як одностайно повідомляють американські ЗМІ з посиланням на повідомлення компетентного суду міста Вілмінгтон в американському штаті Делавер, спеціальний слідчий Девід Вайс планує звинуватити 53-річного сина до 29 вересня.

За їхніми даними, предметом майбутнього звинувачення є незаконне володіння вогнепальною зброєю. Раніше запланована угода з прокуратурою зірвалася.

Перші звинувачення з боку прокуратури пролунали у червні.

Хантер Байден перебуває під слідством уже кілька років. У червні Генеральна прокуратура штату Делавер опублікувала офіційні звинувачення проти сина президента. Його звинувачують у незаконному володінні вогнепальною зброєю у 2018 році, оскільки при купівлі зброї він приховав свою наркотичну залежність. Судові органи також звинувачують його в тому, що він не сплатив вчасно прибутковий податок, який належить за 2017 та 2018 роки.

Паралельно з публікацією цих звинувачень прокуратура штату Делавер оприлюднила можливу угоду між двома сторонами: Хантер Байден погодився визнати себе винним у податкових злочинах і укласти угоду з певними умовами щодо злочину, пов’язаного зі зброєю, щоб уникнути судового розгляду та можливого тюремного ув’язнення. Однак на слуханнях з цього питання наприкінці липня суддя висловив заперечення проти угоди та не затвердив її. У середині серпня міністр юстиції Меррік Гарланд також надав Вайсу, який веде розслідування, незалежність спеціального слідчого.

Республіканці використовують розслідування

Розслідування та можливий суд над Хантером Байденом можуть вплинути і на передвиборчу кампанію. Джо Байден хоче знову балотуватися на виборах 2024 року. Звичайно, розслідування щодо його сина не стосується президента. Проте республіканці неодноразово представляли Байденів як кримінальну сім’ю. У минулому президент відкидав нападки на себе та свою сім’ю як наклепницьку кампанію.

Читайте також:  22 мирні жителі загинули внаслідок авіаудару

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я




Введіть символи зображені вище :