Синдром постійного сексуального збудження – плакати чи радіти?

20
дівчина

З 2001 року вчені та медики з усього світу почали активно досліджувати проблему постійного сексуального збудження у жінок. Цей синдром ще називають “тиха епідемія”, бо мало хто про неї говорить.

Здавалося б, відчувати постійне сексуальне збудження не так вже й погано. В той час, коли одні страждають на відсутність оргазмів, інші відчувають їх по кілька разів на день. Так висвітлює цю проблему преса, не заглиблюючись у суть проблеми.

Поясню! Уявіть, що протягом кількох днів ви постійно без видимих причин відчуваєте сексуальне збудження. Це відбувається будь-де – під час сну, навчання, в транспорті, в магазині, на прийомі в стоматолога. Постійно. Хтось подумає, що достатньо отримати задоволення – і все мине. Ні! Після оргазму ви не те що не отримаєте задоволення, ви не відчуєте полегшення, збудження не мине. Мало того, як і саме збудження, так і оргазм, ви не можете контролювати.

Уявили? Тепер робіть висновки самі.

Синдром постійного сексуального збудження (PGAD) ще на стадії початкового вивчення. І тому достеменно невідомо, чому він виникає. Як невідома причина, так і немає єдиної системи лікування. Комусь допомагає медикаментозне лікування, а комусь – психологічна терапія.

Одне ми знаємо точно – PGAD проблема! І хоч про неї мало що відомо, та не варто применшувати усю серйозність цього захворювання. Адже воно прямо впливає на якість жіночого життя.

Бережіть себе та будьте здорові❤️

Читайте також:  Масаж йоні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :