Світовий банк та МВФ: заклики перед самітом G20

8

В їхній заяві стверджується: без тісного контакту міжнародних структур проблем не вирішити.

Незадовго до саміту G20 у Нью-Делі (Індія) Світовий банк та Міжнародний валютний фонд (МВФ) закликали до розширення співпраці між міжнародними структурами.

Світовий банк та МВФ: заклики перед самітом G20

«Особливо у зв’язку зі зміною клімату, зростанням боргової вразливості багатьох країн та цифровою трансформацією необхідні продумані та скоординовані політичні заходи»– йдеться у спільній заяві цих двох організацій, опублікованій у четвер у Вашингтоні.

“Проблеми надто великі, щоб їх могли вирішувати окремі учасники”, – додали співробітники відомств.

Міжнародні фінансові інститути, уряди, фонди та приватний сектор мають працювати у тіснішому контакті, як йдеться у заяві.

Світовий банк та Міжнародний валютний фонд покликані відіграти важливу роль «у підтримці країн у ці скрутні часи змін», стверджується в заяві.

Президент Світового банку Аджай Банга та голова МВФ Крістіна Георгієва оголосили про намір розширити співпрацю між двома організаціями в таких галузях, як зміна клімату, боргові зобов’язання та цифрова трансформація.

Ранні результати співпраці

Щодо боргових зобов’язань вже є деякі механізми вирішення проблеми вразливості країн, такі як Ініціатива щодо скорочення боргу країн з низьким рівнем доходів (HIPC). Однак ці інструменти часто недостатні для вирішення нових і складніших фінансових проблем.

Світовий банк та МВФ: заклики перед самітом G20.  Фото: Mackenzie Marco / unsplash.com

З погляду зміни клімату, Світовий банк та МВФ вже вживають заходів для фінансування зелених проектів та адаптації інфраструктури. Але є необхідність більш глибокої інтеграції цих зусиль, можливо, шляхом створення спільних фондів або платформ для інвестування в екологічно стійкі технології.

Читайте також:  Уряд США прощає частину студентських боргів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :