Суцільна шкода: 5 причин, чому не можна пити вчорашній чай

22

Серед мешканців міст листовий чай не такий популярний як пакетований, хоча за смаком та запахом різниця буває колосальна. При цьому з метою економії продукту, сил та часу деякі любителі гарячого напою можуть залишити заварку в чайнику та скористатися нею наступного дня. Насправді робити так категорично не можна – не тільки втрачається смак та запах, але ще й шкідливо для здоров’я.

Чорний чай можна заливати окропом не більше двох разів, після чого краще викинути листя та помити чайник. Справа в тому, що завдяки процесам ферментації та сушіння напій наполягає швидше (у середньому 2-3 хвилини), але швидко втрачає корисні властивості. Крім того, починається окислювальний процес: в охолодженій воді охоче розмножуються мікроорганізми та гриби. У випадку ж із зеленим чаєм ситуація трохи інакша: його можна наполягати кілька разів, але залишати до наступного вечора все ж таки не варто. І ось чому!

1. З’являється ризик виникнення гастриту

У складі листового чаю є спеціальні речовини, які при контакті з повітрям провокують появу небезпечних для ШКТ мікробів. Їх неможливо “вбити” навіть окропом. При регулярному споживанні вчорашнього чаю є ризик виникнення різних захворювань: від подразнення слизової оболонки кишечника і гастриту до виразки шлунка.

2. Страждає навіть серце

Для боротьби з токсинами, які містить чай, що остигнув, нашому організму потрібно дуже багато енергії. Якщо ви постійно питимете напій вчорашній заварки, то вся система дасть збій і через токсини може постраждати і серце.

3. Найсильніший удар по печінці

Тонка плівка з розлученнями на поверхні чаю, що остигнув, – результат хімічної реакції, яка руйнує наш організм. Стінки кишечника перешкоджають всмоктуванню поживних речовин, а печінка не може впоратися зі своїм головним завданням – виведення токсинів.

Читайте також:  Секрет здорового сну: все, що ви хотіли знати про мелатонін

4. Ризик виникнення каменів у нирках

Вчені з’ясували, що в натуральному чаї, що остигнув, утворюється велика кількість оксалату – з’єднання солей і ефірів щавлевої кислоти. Вони призводять до утворення каменів у нирках та інших неприємних наслідків.

5. З’являться чи посиляться проблеми з тиском

Давно відомо, що у чаї міститься велика кількість кофеїну. Причому що більше наполягає гарячий напій, то більше він виробляє кофеїну. Вчорашній чай загрожує симптомами, що нагадують передозуванням свіжої кави: підвищений тиск, прискорене серцебиття, тривожність, нудота.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я