Субтитри з українським додатком – легко!

31
VERBA

Уявіть собі ідеальний відеоконтент. Він не тільки цікавий, але й доступний для всіх: від людей з вадами слуху до тих, хто просто забув навушники вдома. Ключ до цього – субтитри. Вони роблять відео зрозумілим без звуку, дозволяють переглядати ролики в громадських місцях і навіть поліпшують видимість контенту в пошукових системах. Тим паче саме відеоконтент є джерелом максимального охоплення в соцмережах.

Чому субтитри такі важливі для вашого контенту?

Субтитри роблять відеоконтент більш доступним та інклюзивним. Крім того, субтитри допомагають покращити SEO, оскільки пошукові системи можуть індексувати текст. Раніше у творців контенту вибір був мізерним – використовували один-два додатки, і жоден з них якісно не генерував субтитри саме українською мовою. Сьогодні в нашому арсеналі їх побільшало. Один з найпопулярніших та найбільш естетично привабливих – Captions – платна програма. Складно знайти блогера чи SMM-спеціаліста, який її не використовує в роботі.

А якщо я вам скажу, що є український додаток – не менш крутий, функціональний та адаптивний – для створення субтитрів солов’їною (та багатьма іншими мовами)? Та ще й значно дешевший!

Зробити контент привабливим та доступним з допомогою субтитрів легко та швидко з додатком VERBA.

VERBA: магія субтитрів у ваших руках

VERBA – це сучасний додаток, який дозволяє додавати субтитри до відео всього за кілька кроків. Забудьте про складні програми, де потрібно вручну вводити кожен рядок. Цей додаток пропонує автоматичне розпізнавання мови та швидке, а головне – точне, створення субтитрів. Уявіть, як зручно: ви просто завантажуєте відео, а програма розпізнає слова та перетворює їх на текст. І при цьому пропонується безліч готових варіантів його оформлення та доступні авторські налаштування. Потрібно виділити текст певним кольором, та ще й зробити так, щоб кожне слово виділялось окремо, підсвічувалось, випливало, вистрибувало? Усе це доступно в додатку VERBA.

Читайте також:  Бухгалтер – це не просто про цифри, це про підтримку підприємця!

Чому VERBA варто обрати?

Кожна програма генерації субтитрів по-своєму вдала. Комусь подобається одне, для когось достатньо стандартних налаштувань. Але я виділяю саме програму VERBA. Серед усіх інших вона виділяється багатьма характеристиками:

 • Легкість використання. Інтерфейс максимально простий та зручний, українською мовою. Навіть новачки швидко можуть освоїти всі функції.
 • Багатомовність. В додатку доступні 54 мови. Не знаю, як він розпізнає індонезійську чи суахілі, але з українською справляється на відмінно!
 • Автоматичне розпізнавання мови. Ця функція значно спрощує процес створення субтитрів, оскільки вам не потрібно вводити текст вручну.
 • Переклад на англійську. Так, вам не здалося – саме відео може бути українською, а от субтитри – англійською!
 • Редагування субтитрів. Як і в будь-якому додатку, тут теж можуть бути помилки в тексті. Багато що залежить від дикції та звукозапису. Але тут можна легко редагувати текст, змінювати таймінг та форматування.
 • Підтримка різних форматів відео. VERBA сумісний з більшістю популярних форматів відео, що робить його універсальним інструментом.

Ну і найприємніше – ціна! Якщо вам недостатньо звичайного функціоналу, ви можете оформити Pro-підписку. Є два тарифи – 2,99 $ в місяць чи 29,99 $ в рік.

Коротка інструкція застосування VERBA

Процес створення субтитрів з VERBA простий і зрозумілий. Інтерфейс простий та зрозумілий. Щоб отримати ідеальні субтитри з цим додатком, зробіть наступні кроки:

 1. Завантажте відео. Відкрийте додаток, натисніть на “+” та виберіть ролик, який хочете обробити.
 2. Автоматичне розпізнавання мови. VERBA розпізнає мову у відео і перетворює її на текст. Якщо виникли якісь неточності, ви можете самостійно обрати мову субтитрів.
 3. Вибір формату відео. Усі найпоширеніші під різні місця публікації доступні в додатку.
 4. Редагування субтитрів. За необхідності ви можете редагувати текст, змінювати таймінг або додавати форматування.
 5. Стилізація. Можете використати готові пресети чи створити індивідуальні з потрібним шрифтом, кольорами, розміром та анімаціями.
 6. Експорт відео з субтитрами. Після редагування збережіть відео з субтитрами у потрібному форматі.
Читайте також:  Зареєстрували ФОП – що далі?

Тепер, коли ви знаєте про український додаток для створення субтитрів VERBA, чому б не спробувати його у своїх відео? Це чудовий спосіб зробити ваш контент більш зрозумілим і привабливим для глядачів. Натхнення вам! Експериментуйте!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я