Список країн безпечного походження можуть розширити

7

Світлофорна коаліція відносить Молдову та Грузію до безпечних країн походження: держав, де, як правило, відсутня загроза переслідування. Чи це має стосуватися і до ряду держав Північної Африки?

Список країн безпечного походження можуть розширити

Список країн безпечного походження може побільшати. СвДП хоче оголосити більше держав так званими безпечними країнами походження, щоб полегшити депортацію осіб, що прибули з них. Міністр фінансів Крістіан Лінднер (СвДП) також запропонував захистити зовнішній кордон ЄС та процедури надання притулку з-за кордону. «Те, що можливо юридично, щоб зупинити нелегальну міграцію, має бути ініційовано політично», – Заявив Лінднер в інтерв’ю газеті «Welt am Sonntag».

Лідер парламентської фракції ВДП Крістіан Дюрр заявив газетам Funke Mediengruppe, що класифікація Молдови та Грузії як безпечних країн походження, прийнята коаліцією, є помилковою. “Я думаю, що було б правильно обговорити і країни Магріба”. До них відносяться Марокко, Туніс та Алжир.

Список країн безпечного походження: Бербок відкидає розширення

Міністр закордонних справ Анналена Бербок («зелені»), однак, відкидає розширення списку безпечних країн походження, про що вона заявила газеті Funke-Zeitung. З іншого боку, Дюрр підкреслив, що муніципалітети та численні добровольці в Німеччині очікують, що «федеральний уряд зробить свій внесок у посилення управління та контролю – після того, як міграційна політика ХДС та ХСС протягом багатьох років була помилковою».

Прем’єр-міністр Саксонії Міхаель Кречмер (ХДС) в інтерв’ю Deutschlandfunk, опублікованому цього тижня, заявив, що Туніс – це країна з низьким рівнем визнання, що становить менше одного відсотка. Але це також країна, звідки, як відомо, прибуває велика частка злочинців, які вчиняють численні та інтенсивні злочини. «Іміграція кваліфікованих працівників потрібна. Однак слід враховувати, що вони також привезуть із собою сім’ї та дітей і потребуватимуть підтримки». За його словами, «із цієї причини ми повинні подбати про те, щоб проблему нелегальної міграції було вирішено». «Федеральний уряд має діяти. Те, що воно не діє, – це не нормально», – сказав політик.

Читайте також:  Вибори в Туреччині: призначено другий тур голосування

Зростає опір новим притулкам для біженців

Безпечними країнами походження вважаються держави, в яких, як правило, немає ні переслідувань, ні нелюдського чи принижуючого гідність, і тому відповідному іноземцю не загрожує серйозна шкода на батьківщині. Нині це стосується країн – членів Європейського Союзу, Гані, Сенегалу, Боснії та Герцеговини, Сербії, Північної Македонії, Албанії, Косова та Чорногорії.

Як заявив в інтерв’ю газеті Neue Osnabrücker Zeitung Герд Ландсберг, виконавчий директор Асоціації міст та муніципалітетів Німеччини, зростає опір розміщенню нових біженців. «Багато муніципалітетів досягли межі своїх можливостей щодо розміщення, догляду та інтеграції біженців. Це призводить до зростання невдоволення на місцях». Бракує не лише житла, а й місць у школах та дитячих садках.

Політик від Лівої партії Сахра Вагенкнехт також вимагає обмежити міграцію. Ті, хто дійсно зазнає переслідувань, заслуговують на захист, але міграція не є вирішенням проблеми бідності у світі, заявила Вагенкнехт в інтерв’ю газеті «Neue Osnabrücker Zeitung». «Існують межі, за якими наша країна перевантажена та інтеграція більше не працює».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :